Mobil

BlackBerry World dünyası kullanıma açıldı

RIM uygulama marketini kullanıma açtı

BlackBerry World dünyası kullanıma açıldı

RIM için büyük gün geldi çattı. RIM bugün ilerleyen saatlerde BlackBerry 10'u resmiyete kavuşturacak. Yaklaşık bir yıldır geliştirdiği uygulama mağazası da kullanıma açılıyor.

Çeşitli müzik, uygulama, TV programları, filmler ve videolar ile BlackBerry kullanıcılarına sunulacak. RIM eski uygulamalarını da yenilerken, filmleri de DVD'lerin çıkışıyla aynı anda yayınlayacak.

1359536844_screenshot2013-01-30at3.52.10pmlargevergemediumlandscape.png

Ayrıca TV programları da Güney Amerika ve İngiltere'ye göre yayınlanacak. Uygulama marketine buradan göz atın. İlerleyen saatlerde tanıtılacak BlackBerry 10 için bizi takipte kalın.

Yorumlar
misafir
blackberry markası artık tarih oldu.bütün markalar daha büyük daha akılı daha güçlü telefon yapma yarışındayken bu ezik marka inzivaya çekilip yeni bir sistem çıkartmaya çalıştı.bleckberry markası sadece eskilerden kulağımızda kalan bir hoş sedadır.bu markanın fanları sadece BBM denen messenger sistemi için bu telefonu alıyorlardı.onu da whatsapp tarihe gömdü.bleckberry telefon alan son sahibi olur.bu sene firma çok büyük zarar açıklayıp iflas edecek ve bildik bir markanın çatısı altına girip dünyanın tercihi android sistemli telefon üretimine başlayacaktır.sokağa atacak paranız varsa buyrun yeni ezik sistemini bugün tanıtacak.buyrun ilgilenin. :)))
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.