Mobil

Motorola RAZR'a Jelly Bean güncelleştirmesi geldi

Razr serisine Jelly Bean dağıtımı başladı

Motorola RAZR'a Jelly Bean güncelleştirmesi geldi

Motorola RAZR ve Droid RAZR M serisi uzun süredir Jelly Bean bekleyen telefonlar arasında bulunuyor. Geç güncelleme almayan ya da güncelleme almayan telefonlar, telfeon alırken kullanıcıları hayal kırıklığına uğratan sebepler arasında. Bu nedenle kullanıcılar artık telefon alırken güncellemeleri daha düzenli markaları tercih ediyor.

Özellikle bazı modeller için güncellemeler yılan hikayesini andırabiliyor. Motorola Droid Razr M ve Motorola RAZR için güncelleme sonunda dağıtılmaya başlandı. Jelly Bean'i telefonlarında ilk kullanacak olan ülke Fransa olacak.

1359531365_droid-razr-m-jelly-bean.png

Diğer bölgelere güncellemenin ne zaman geleceği henüz belli değil. Android 4.0.4 tek çekirdekli 2 GHz Intel Atom işlemcili RAZR ve çift çekirdekli 1.5 GHz Qualcomm Snapdragon S4 Pro MSM8960 işlemcili Droid RAZR M artık Jelly Bean ile çalışacak. Android 4.1.1 sürümü yayınlanan cihazlara 4.2 sürümünün gelip gelmeyeceği konusunda Motorola herhangi bir açıklamada bulunmadı. Gelişmelerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yorumlar
atrix 4g
Turkiyedeki atrix e ne zaman gelecek
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.