Mobil

BlackBerry Z10 satışa çıkıyor, peki ya fiyat?

BlackBerry’nin amiral gemisi bu fiyatla raflarda olacak.

BlackBerry Z10 satışa çıkıyor, peki ya fiyat?

Geçtiğimiz aylarda tanıtılan BlackBerry Z10, RIM’in adının değiştiği ve bir dönüm olarak tanıtılan telefonu olmuştu. BlackBerry ilk defa tamamen dokunmatik ekranlı bir telefon üretti ve kendi işletim sistemi olan BlackBerry 10’u tanıtmıştı.

BlackBerry 10 henüz sınırlı bir markete sahip olması nedeniyle bazı dezavantajlara sahip. Bunun yanı sıra daha önceki işletim sistemlerinde görmediğimiz bir özellik olarak telefonların birbirlerine uzaktan bağlanabilecekleri bir ortam sunuyor.

1362848976_z1010.jpg

BlackBerry 10 hayranları işletim sistemini dokunmatik telefonda denemek için oldukça sabırsız diyebiliriz. BlackBerry Z10’un ilk satış yeri Amerika olacak. Z10 T-Mobile ile ilk olarak Pazartesi günü raflardaki yerini alacak.

T-Mobile Amerika’lı müşterilerine telefonu 250$ kontratla- satışa sunacak.  Verizon da aynı şekilde satışa çıkaracağını duyurduğu telefonu 199$ kontrat fiyatıyla satışa çıkaracak. AT&T de 22 Mart’ta satışa çıkarıyor. BlackBerry Z10’un satışları firma için çok büyük önem taşıyor. BlackBerry’nin eski başarısını yakalaması için Z10’un ilgi görmesi şart gibi görünüyor.

Yorumlar
Misafir
Bu haber eski olmalı cihaz 1 haftadır satışta gerçekten??
Cevapla
emrah
şakamı habermi bu ben blackberry z10 u 1 haftadır satıyorum a.b.d de yenimi giriyomuş
Cevapla
Misafir
avea da varki z 10
Cevapla
yasin
whatshop bile yök ve ele alınca çok basit
Cevapla
Bugra
apple mahkeme yoluna yine gidecekmi acaba.. bu tasarımın iphone 4 ten orta tuş hariç ne farkı var ki?
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.