Mobil

BlackBerry’de satışlar yüz güldürüyor

Z10'a duyulan ilgi giderek artıyor.

BlackBerry’de satışlar yüz güldürüyor

Ocak ayında düzenledi etkinlikte BlackBerry 10 işletim sistemi ve bu sistemle çalışan iki telefonu tanıtan şirket, mobil dünyasında iddialı olduğu eski günlere dönmek için önemli bir adım attı. Sistem tamamen yenilenirken ilk defa tam dokunmatik ekranlı bir telefonu kullanıcılara sunuldu. BlackBerry Z10 resmi tanıtımı sonrası şu an için birçok ülkede satışa başlamışken, şirketin geleneksel çizgisini ön plana çıkaran QWERTY klavyeli Q10 ise mayıs ayı içerisinde raflardaki yerini alacak.
1363239644_blackberry-z10-review-blackberry-10-0.jpg

Kanada merkezli şirket, Z10 satışlarından duyulan memnuniyeti dile getirirken, satışlarından beklenenden daha iyi olduğu bildiriliyor. Telefona olan güven ve bağlılık gün geçtikçe artıdığ ifade edilirken; hatta şirketin iş ortaklarından ancak ismi açıklanmayan dev bir kuruluşun 1 milyon sipariş verdiğinin altı çiziliyor. BlackBerry sipariş veren kurumu açıklamazken, satışların her geçen gün artacağı iddiasında bulunuyor.

Yorumlar
One ve S4 piyasaya çıkana kadar satar. Sonra bakar bakar nal toplar :)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.