Mobil

Galaxy S IV kılıfları tasarım hakkında ipuçları veriyor

Elde edilen kılıflar oval bir tasarımı işaret ediyor.

Galaxy S IV kılıfları tasarım hakkında ipuçları veriyor

Galaxy S IV cephesinde ortaya atılan tüm iddialar yarın yerini resmi bilgilere bırakacak. Telefonun teknik özelikleri neredeyse şekillenirken, karşımıza çıkacak tasarım en çok merak edilenlerin başında geliyor. Yaşanan süreç değerlendirildiğinde kamuoyuna sızdırılan görsellerde en fazla ilgiyi Çinli bir forumda ortaya çıkan görüntüler oluşturdu.
1363209400_i9502-1.jpg

Köşeli bir tasarımın aksine Galaxy S III’te olduğu oval bir tasarım sunan telefon, Galaxy Note II’ye benzerliği ile dikkat çekiyor. Telefonun arka bölümünde 13MP çözünürlüklü kamera ve kamera sensörü altında LED flaş yer alıyor. Hoparlör çıkışı ise telefonun alt bölümünde konumlandırılmış. Söz konusu görsellerin sahte olduğuna dair iddialar da yok değil ancak; Galaxy S IV’e ait olduğu öne sürülen bazı kılıfların ortaya çıkması ve bu kılıfların sızdırılan telefonun arka bölümüyle örtüşmesi, kafalarda soru işareti oluşturuyor. Şu an için tüm yaşananlar oval tasarımı işaret ederken, Samsung’un bu noktada bir sürpriz gerçekleştirmesi de ihtimal dâhilinde yer alıyor.
1363209371_gsmarena001.jpg

Kişisel kanaatim köşeli bir tasarımın bizlere sunulacağı. Yaptığım bu değerlendireyi ise telefon için yayınlanan resmi videolara bağlıyorum. Galaxy S IV’ün koruyuculuğunu üstelenen Jeremy Maxwell sunulan ikinci videoda “inanılmaz ve şaşırtıcı” vurgusunu ön planda tutuor. Yine oval bir tasarım üstelik Galaxy Note II’ye benzer bir tasarım hiçte inanılmaz ve şaşırtıcı olmayacaktır.
1363209387_gsmarena002.jpg

Yorumlar
samsung'un kendine has bir tasarimi var. Htc One cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi.
Cevapla
Super
Cevapla
Misafir
TABİ TELEFONU ÇIKARMADAN KILIF ÜRETİRLER ZATEN..............
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.