Mobil

BlackBerry’nin yeni telefonu Bold 9270 ortaya çıktı

Şirket, kullanıcıların bir hayli ilgisini çeken Bold serisini devam ettiriyor.

BlackBerry’nin yeni telefonu Bold 9270 ortaya çıktı

BlackBerry 10 işletim sistemi ile çıkış amacaı güden Kanada merkezli şirket, ocak ayından bu yana akıllı telefon dünyasında henüz kayda değer bir ilerleme sağlayamadı. Yeni işletim sistemi ve bu işletim sistemi ile çalışan Z10, Q10 ve Q5 modelleri ile istediği çıkışı yakalayamayan BlackBerry bir yandan da BlackBerry OS 7 ile ilgili çalışmalara da devam ediyor. Şirket, eski olarak nitelendirilecek işletim sistemli telefonları daha çok gelişmekte olan ülkelere pazarlama hedefin. Tayland kaynaklı bir forum sitesinde ortaya çıkan BlackBerry Bold 9270 bahsi geçen durumu doğrular nitelikte.

Telefonun teknik özelliklerine dair herhangi bir ayrıntı paylaşılmış değil. Tasarım noktasında değerlendirmeler yapacak olursak, BlackBerry telefonlarda artık klasik hale gelen 4 satır QWERTY klavye 9270 modelinde de karşımıza çıkıyor. Bunun dışında arka kapakta çıkıntılı bir yapı benimsenirken, kamera ve LED flaş dikkat çeken diğer özellikler. Telefona dair gelişmeler yaşandıkça aktarmaya devam edeceğiz. 

1373353110_blackberry-9720-090713.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.