Mobil

iOS 7 Beta 3'ün dağıtımına başlandı

Apple'ın birçok hatayı giderdiği yeni ön izleme sürümü geliştiriciler için yayınlandı.


Apple, geçtiğimiz ay resmi duyurusunu gerçekleştirdiği iOS 7’nin 3. betasını duyurdu. Geliştirici sürümünün üçüncü ön izlemesinde bir önceki beta seviyesinde karşılaşılan hataların birçoğu giderilirken, yayınlanan yeni sürümün 214MB boyutunda olduğu kaydedildi. iOS 7 Beta 3 ile işletim sisteminin performansı artırılırken, en dikkat çeken yeniliklerden biri de değiştirilen yazı karakteri oldu. Apple yeni beta aşamasında daha okunaklı olan “Helvetica Neue Regular” yazı karakterini benimsemiş.

Hava durumu uygulamasında yeni yazı tipleri, Kontrol merkezinde yeni saat simgeleri, takvim uygulamasındaki hataların giderilmesi, düzenlenen müzik kontrolleri, App Store’da yeni sekme tuşları, klavye noktasında sağlanan gelişmeler, birçok noktada performans iyileştirmelerinin ve hataların giderildiği görülüyor. Aşağıdaki videodan detaylara göz atabilirsiniz. 

Yorumlar
sireno
yaptiklari telefona lafim yok saglam telefon yapiyorlar isletim sistemine de lafim yok unix ios saglam ve stabil ve guvenli. sorun su ilk cikan iphone ile son cikan iphone nin menu yapisi ayni. bunu degistirmesi. lazim goze hitap etmeli
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.