Mobil

BlackBerry'nin yeni telefonu göründü

Kötü bir süreçten geçen şirket bir yanda da ürün tanıtımlarına devam ediyor.

BlackBerry'nin yeni telefonu göründü

BlackBerry 10 işletim sistemi ve yeni nesil akıllı telefonlarda BlackBerry'deki kötü gidişatı durduramadı ve şirketin 4.7 milyar dolar karşılığında Fairfax Financial adlı şirkete satılacağı konuşuluyor. Satış işleminin etkilerini hemen görmek haksızlık olacaktır ve muhtemelen BlackBerry 2014 ile birlikte yeni bir yapılanmanın içerisine girecek.

1380002039_1.jpg

İçerisinde bulunduğumuz sürece tekrar dönecek olursak; BlackBerry'nin bir süre önce bütçe dostu C serisi cihazlar hazırlığında olduğu bildirilmişti. Söz konusu cihazlar içerisinde yer alan QWERTY klavyeli Kopi kod adlı cihazın ise görüntüleri ortaya çıktı. 4 satır fiziksel klavyeye sahip olan telefonun BlackBerry 10.2 işletim sistemi ile çalışıyor. LTE desteği sunmayacak telefon sadece gelişmekte olan ülkelerde satışa sunulacak ve görsellerden anlaşıldığı üzere Kopi çıkarılabilir bir pil sergiliyor. Telefonun diğer donanım özellikleri ise gizemini koruyor.

Daha fazla görsel için diğer sayfaları ziyaret edebilirsiniz. 
1380002065_2.jpg
1380002078_3.jpg
1380002086_4.jpg

Yorumlar
Misafir
lan cidden satmadigini mi goremiyor bu adamlar anlayamadim ben. tuslu telefon yapiyorsun hala
Cevapla
Misafir
tuş devri mi kaldı yahu tabi ki batarsiniz
Cevapla
Misafir
iğrenç
Cevapla
Misafir
Gakko derki batan geminin malları sanki.. ★G@kko★
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.