Mobil

Brosingo iOS uygulaması ile tüm fırsatlar cebinizde!

Alışverişin en keyifli hali Brosingo, bu keyfi ceplerinize taşıyor!


Alışveriş, teknolojiyle birlikte hayatımızda günden güne daha eğlenceli bir hal almaya başladı. Özellikle gelişen günümüz teknolojisinde bütün fırsatların ayağımıza kadar gelmesi gerçekten ulaşılamaz bir hayalken şimdi gerçek oldu.

Türkiye'nin en büyük online insert, broşür, katalog, promosyon ve kupon platformu sitesi olan Brosingo.com, mobil kullanıcılarının karşısına yepyeni bir mobil uygulama ile çıktı. iOS için App Store'da geçtiğimiz günlerde ücretsiz bir şekilde sunulan yeni uygulama ile birlikte tüketiciler, doğrudan alışveriş yaptığı bir çok mağazanın en güncel broşürlerine, indirim fırsatlarına, ulaşabilirken ayrıca o mağazaların çalışma saatlerinden tutun da iletişim bilgilerine de ulaşabiliyorlar.

1343139653_mzl.qntdtjcd.320x480-75.jpg

Peki en çok merak edilen sorulardan birisi de ücretsiz olarak sunulan bu uygulamanın içinde hangi alışveriş merkezleri bulunuyor olacaktır. İçinde IKEA, Real, Carrrefour, Migros, Baumax, Mudo, Media Markt, Metro, Koçtaş gibi daha bir çok alışveriş merkezini barındırıyor. Binlerce kullanıcıyı fısatların kucağına itiyor.

1343139696_mzl.xlovckad.320x480-75.jpg

Uygulama kullanım olarak oldukça sade bir arayüze sahip. Tamamen Türkçe olan bu uygulama ile birlikte kendi seçeneğimize özel kategori ayarlarımızı yapıp, fırsatlara hemen ulaşabiliyoruz.

Uygulamaya ilk girdiğimizde bizi oldukça sade bir ekran karşılıyor. İlk girdiğimizde ekran yüze yakın mağazanın indirim fırsatları alfabetik bir şekilde sıralanıyor.

1343139453_4.png
Sağ üst köşede bulunan kadeh resmine tıkladığımızda bizi Mağaza, Şehir ve Kategoriler'in bulunduğu özel bir menü kısmına yönlendiriyor. Buradan istediğimiz mağazayı istediğimiz şehirde farklı kategorileri de tercih ederek rahatlıkla bulabiliyoruz.

1343139558_2.png
Bu noktada dikkatimizi, kategorilendirme ve arama mantığı çekti. Şehir bölümünde her şehrin ilçesinin alt başlık olarak yer alması, ilçeye göre özel aramanın bulunması oldukça hoş düşünülmüş bir ayrıntı. Kategoriler üzerinde bulunan klasik Apple ı/o butonu, uygulamanın kullanımını oldukça rahatlatıyor.

1343139593_fotograf.png
Şirketimizin bulunduğu konum Şişli/Mecidiyeköy bölgesinden ufak bir Bilgisayar/Elektronik araması gerçekleştirdik, karşımıza NT'nin Kiraz Şenlikleri adlı indirim fırsatı ve broşürü çıktı.

1343139626_1.png

Şimdiden milyonlarca kişiye hitap etmesi beklenen bu uygulamanın oldukça steril bir şekilde çalıştığını tekrar vurgulayarak, gerekliliğinin, alışıverişi seven tüketiciler için ne kadar önemli olduğunu belirtelim.

Uygulamayı aşağıdaki resme tıklayarak App Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

1343139062_apple-app-store.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.