Mobil

TEB borsayı cebe indirdi!

TEB ‘Pratik Borsa’ uygulaması ile borsa parmaklarınızın ucunda!


Türk Ekonomi Bankası (TEB), iPhone kullanıcılarına özel olarak geliştirdiği ‘Pratik Borsa’ uygulaması ile borsayı cebe indirdi. ‘Pratik Borsa’ uygulaması ile iPhone kullanıcıları, İMKB ve VOB’da işlem gören tüm hisse senedi ve kontrat işlemlerini hızlı, pratik ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Kriz anında portföyü tek tuşla boşaltan TEB Pratik Borsa uygulamasını kullananlar, 9 Ağustos’a kadar komisyon tutarının da yarısını ödüyor. Tüm iPhone kullanıcıları, İMKB ve VOB’da işlem gören tüm hisse senedi ve vadeli sözleşmelerin fiyatlarına, tahvil ve Euro tahvil fiyatlarına, serbest piyasa bilgilerine, dünya borsa endekslerine, TCMB parite bilgilerine, piyasa haberlerine ve daha birçok bilgiye ulaşabiliyor

Türk Ekonomi Bankası (TEB), iPhone cihazlarına özel olarak geliştirdiği ‘Pratik Borsa’ uygulamasını hizmete sundu. Bu uygulamayla kullanıcılar, İMKB ve VOB’daki alım satım işlemlerini cep telefonları aracılığıyla yapabiliyor.
‘Pratik Borsa’ uygulaması sayesinde TEB müşterisi olsun veya olmasın iPhone kullanıcıları, İMKB ve VOB’da işlem gören hisse senedi ve vadeli sözleşmelerin fiyatlarına, tahvil ve Euro tahvil fiyatlarına ulaşabiliyor. Bunun yanı sıra kullanıcılar, serbest piyasa bilgilerine, dünya borsa endekslerine, TEB tarafından özel olarak hazırlanmış videolara, piyasa haberlerine ve daha birçok bilgiye uygulama yoluyla erişebiliyor.

1343115270_pratikborsa-kopya.jpg‘Pratik Borsa’ uygulamasına giriş yapan TEB müşterileri anlık piyasa bilgilerine ücretsiz olarak erişmenin yanı sıra portföy bilgileri ve işlem detaylarına da anlık olarak ulaşabiliyor. TEB İnternet Şubesi şifresini kullanarak sisteme giriş yapan TEB müşterileri, hisse senedi ve kontrat işlemlerini kolayca gerçekleştirebiliyorlar.  

Kriz anında portföy tek tuşla boşalıyor!

Pratik Borsa uygulaması, gerçek zamanlı emir gerçekleşme bilgisinin yanı sıra grafik özellikleri ve yine sektörde ilk olan animasyon destekli fonksiyonları ile müşterilerin yatırım tecrübelerini tamamen değiştirmeyi hedefliyor. Animasyon destekli acil durum fonksiyonu sayesinde, TEB müşterileri piyasalarda herhangi bir kriz olduğu anda, ‘Portföyünü Boşalt’ adı verilen tek tuşla tüm hisse senedi portföyleri için satış emri verebiliyor.

Şu an sadece iPhone kullanıcılarının beğenisine sunulan uygulama çok yakında Android tabanlı cep telefonları ve iPad kullanıcılarının da kullanımına sunulacak.
Komisyon tutarının yarısı iade ediliyor

Ayrıca, 9 Ağustos tarihlerine kadar TEB Pratik Borsa uygulamasını kullanan TEB müşterilerine İMKB Hisse Senedi işlemlerinden alınan komisyon tutarının yarısı iade ediliyor.
1343115303_teb-logo.jpgPratik Borsa uygulaması ile sektördeki mobil uygulamalar içerisinde ilk defa sunulan gerçek zamanlı emir gerçekleşme bilgisi sayesinde TEB müşterileri, İMKB’ye iletilen emirlerinin gerçekleşme durumunu anlık olarak takip edebiliyor.

Uygulamayı ücretsiz bir şekilde iTunes üzerinden indirebilirsiniz: http://itunes.apple.com/us/app/teb-pratik-borsa/id535718676?mt=8

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.