Mobil

Bu fotoğraf Galaxy Note 3 LTE ile çekildi

Samsung Galaxy Note 3 LTE ile çekildiği iddia edilen fotoğraf Picasa'da göründü.

Bu fotoğraf Galaxy Note 3 LTE ile çekildi

Bir Samsung cihaz ile çekilen fotoğraf Picasa’da görüldü ve bu cihazın Samsung Galaxy Note 3 LTE versiyonu olduğu söyleniyor. Galaxy Note 3 olduğunu düşündüren şey ise Picasa’da fotoğrafı çeken cihazın kod adının SM-N9005 olması oldu.

Samsung Galaxy Note 2’nin normal sürümünün kod numarası GT-N7100, uluslar arası LTE versiyonu ise GT-N7105 olarak geçiyor. Samsung aynı numaralandırma düzenini takip ediyor ve bu yüzden fotoğraf gerçekten Galaxy Note 3 LTE versiyonu ile çekilmiş olabilir.

1374304921_phototakenwithsamsunggalaxynote3lte-645px.jpg

Ancak, biraz dikkatli olmak gerekirse, bu fotoğrafın sahte EXIF ​​verilerinden elde edilmiş olması çok mümkün ve fotoğraf sadece 1024 x 576 çok düşük çözünürlüğe sahip. Görüntü de çok bulanık.

1374304952_phototakenwithsamsunggalaxynote3lte-exif-645px.jpg

Ancak Samsung’un test yaptığı birkaç prototip Note 3 beta versiyonu var gibi görünüyor. Bu yüzden orijinal olup olmadığını bilemiyoruz. Samsung Galaxy Note 3’ü Eylül’de düzenlenecek IFA 2013 etkinliğinde açıklayacak. Bakalım cihazın fotoğraf kalitesi nasıl olacak.

Yorumlar
Nasılda yalan yaftasını yapıştırıyorsunuz? Bu haber diğer ünlü blog ve haber portallerinde yayımlanıyor onlarda yalan yapıyorsa sözüm size doğrusunu siz bulun da yayınlayın bi zahmet misafır bey?
Cevapla
Misafir
Telefonu kötülemek için özellikle bulanık çekilmiş de olabilir... Nedense yeni çıkacak telefonların ilk fotoğrafları hep saçma oluyor...
Cevapla
note 3
yalan haber daha cikmamiski fotograf ceksinler kocaman yalan yalan haber yayinlamayin
Cevapla
Misafir
bari odaklama yapsaymış bulanık çekmiş beyinsiz
Cevapla
Misafir
belki kamera kötüdür arkadaş hemen gömdün adamı
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.