Mobil

Bu iPhone 5S'in fiyatı dudak uçuklatıyor!

İşte karşınızda en pahalı iPhone 5S!


Son model telefonlara altın ve kristal gibi değerli kaplamalar yapıp piyasaya süren Goldgenie şirketi, Eylül ayında tanıttığı üç altın kaplamalı iPhone 5’lerden sonra şimdi de kristal kaplamalı yani iPhone 5S modelini tanıttı.

Apple'ın son akıllı telefonu iPhone 5S, özel baskıya girdi ve iPhone 5s Supernova adı ile piyasaya sürüldü. Cihazın arka tarafı Swarovski kristalleri ile kaplanmış. Goldgenie iPhone 5s Supernova akıllı telefonda yine 24 ayar altın kullanmış ancak, bunun yanısıra cihazın arka kısmına da kristaller döşemiş.

1387031883_gsmarena001.jpg

Akıllı telefonun fiyatı ise dudak uçuklatıyor. 16GB iPhone 5s Supernova 3,837 Pound yani yaklaşık 13 bin TL fiyat etiketine sahip. 32GB ve 64GB modellerine ise sırasıyla 100 £ ile 200 £ kadar fiyat yükseliyor. iPhone 5s Supernova Apple aksesuarlarının yansıra USB portu, bir dock bağlantısı ile lüks kiraz meşe kutusunda geliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.