Bu LG telefonu herkes alamayacak!

Telefon bölümünü kapatan LG elinde kalan modellerden birini satışa çıkardı. Ama bu modeli herkes alamayacak.

Bu LG telefonu herkes alamayacak!

Geçtiğimiz haftalarda telefon sektörüne telefon sektörüne veda ederek mobil departmanının kepenklerini kapatan LG, son telefon denemelerinden birisi olan döndürülebilir çift ekranlı telefonu LG Velvet'in abisi olan LG Velvet 2 Pro'yu bünyesindeki çalışanlara 170 dolardan satıyor.

Bu LG telefonu herkes alamayacak!

LG'nin akıllı telefon sektöründen çıkmasından bu yana tüketiciler Velvet 2 Pro ve LG Rollable başta olmak üzere LG'nin yeni telefon projelerini göremedi. FrontTron takma adındaki Güney Koreli teknoloji habercisinin sızdırdığı bilgilere göre LG'nin çalışanları bu telefonları 170 dolar gibi uygun bir fiyattan (her bir çalışan en fazla 2 adet olmak üzere) alabilecekler.

Bu LG telefonu herkes alamayacak! - Resim : 1

Yapılacak anlaşmalar neticesinde çalışanların bu cihazları başka kullanıcılara satması kesinlikle yasak, ayrıca cihazlar 6 aylık garanti süresine sahip olacak. LG'nin Güney Kore sınırları içerisindeki telefon servisleri cihazın bakımına parçaların stokları bitene kadar devam edecek, stoklar bittiği zaman ise LG'nin telefonları için sunduğu teknik servis hizmeti tamamıyla tarihe karışacak.

Siyah, Bronz ve Fildişi olmak üzere üç farklı renk seçeneği ile satışa sunulacak olan LG Velvet 2 Pro, üçlü kamera kurulumuna sahip. Ayrıca cihazda bulunan ses ve güç tuşlarının basınca duyarlı yapıda olduğu söyleniyor. Her iki cihaz da herhangi bir yazılım güncellemesi almayacak, cihazlar LG çalışanları için evlerinde bir anı olarak kalacak.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? LG yeniden telefon sektörüne girmiş olsa tercih eder misiniz? Cevaplarınızı yorumlar kısmında bekliyoruz.