Mobil

Bu oyunda kovalar başrolde!

Bucketz, oyun severlere fizik kurallarının yaşama uyarlandığı farklı bir deneyim yaşatacak.


Bucketz isimli oyun Picnic Hippo oyun stüdyosu tarafından geliştirildi ve şuanda App Store üzerinden oyun severlere sunuldu. İçinde Türklerin de yer aldığı Bucketz oyununda içinde Türklerde yer alıyor ve Los Angeles, San Francisco, Shanghai ve İstanbul'daki ekiplerle beraber 1 yıldan fazla süren çalışmalarla hazırlandı.

Bucketz oyununda kovalar başrolde ve oyun severlere fizik kurallarının yaşama uyarlandığı farklı bir deneyim yaşatacak.

1343382086_bucketz-2.jpg

BUCKETZ NASIL OYNANIR?

Oyunda farklı renklerde ve karakterlerde 9 kova yer alıyor. Oyundaki amaç her bir bölümü mümkün olduğunca çok objeyi kovalara atarak geçmek, fakat kovalara objelerle doldururken de terazinin dengesini bozmamanız gerekiyor. Oyunda bilardo toplarından meyvelere, micro organizmalardan gezegenlere kadar uzanan objeler bulunuyor.

1343382112_bd3abed8a5761fe022f133e4f8729474.jpg

Bu oyunda ayrıca Fruit Ninja'daki gibi havadan meyveler ve irili ufaklı diğer birçok obje oyun severlerin karşısına çıkıyor. Buna ek olarak kötü objeler de çıkıyor. Oyuncuların yardım eden pek çok unsur da oyunda yer alıyor. Bir Yin-Yang sembolu ile dengeyi kolayca düzeltebilirken, şemsiye ile kovalarınızı koruyabiliyorsunuz. Oyunda beliren saat ile de oyunu yavaşlatmak mümkün. Bucketz, şimdilik sadece iOS v4.1 üstü iPhone, iPod Touch ve iPad'leri destekliyor.

Bucketz

FİYAT
1,99 Dolar

BOYUT
218 MB

YÜKLEMEK İÇİN
http://itunes.apple.com/app/bucketz/id506388040

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.