Mobil

Bu şeffaf kulaklık çok konuşulacak!

OnePlus'ın kurucularından Carl Pei'nin yeni firması Nothing, sıra dışı ürünler tanıtacağının sinyallerini verdi. Bu şeffaf kulaklık çok konuşulur.

Bu şeffaf kulaklık çok konuşulacak!

OnePlus firmasının kurucularından olan Carl Pei tarafından kurulan Nothing, şimdiye kadarki ilk ürünleri olan kablosuz kulaklığı için ilk görselleri paylaştı. Concept 1 olarak isimlendirilen bu TWS kulaklık şeffaf yapıda olması ile dikkatleri üzerine çekiyor. 

Farklı ürünler tanıtacağının sinyallerini ilk günden beri veren Nothing firması, teknoloji dünyasında tasarımda yeni bir devri başlatacak gibi görünüyor. Nothing, yeni TWS kulaklığını üç ana başlıkta özetliyor. Hafif, zahmetiz ve zamansız olarak kategorilendirilen kulaklık, şimdiye kadar üretilen en sıra dışı TWS olacak gibi görünüyor.

2021'in ikinci yarısında resmi olarak tanıtılıp satışa sunulması beklenen şeffaf kulaklık isminden çok söz ettirecek. Umarız Nothing yeni Apple olma yolundan gitmez ve fiyatları makul seviyede tutar.

Hafif: Her gramın ve her baytın bir amaç için yaşadığı ham teknolojiyi kucaklayarak teknolojiyi temel unsurlara ayırıyoruz. Yalnızca kullanıcı deneyimine gerçek değer katan şeylere odaklanmak için yüzeydeki gereksiz markalama gibi yüzeysel olan her şeyi soyuyoruz. Bir üründen ne çıkarabileceğimizi, ona ne ekleyebileceğimizi düşünerek çok zaman harcıyoruz.

Zahmetsiz: İşleri kullanıcı için daha basit hale getirmeye çalışıyoruz. Ürünü toplamadan açmaya kadar her ürün etkileşiminin sezgisel, açık ve doğal olmasını istiyoruz. Ürünlerimizi tasarlarken ve tasarlarken, formun işlevi takip etmesi gerektiğine inanıyoruz. Ürün geliştirme sırasında sayısız milimetre ve piksel yinelemeleri üzerinde çalışıyoruz. 

Zamansız: Bize en çekici gelen tasarımlar, doğal ve sıcak görünen ancak kolayca modası geçmiş gibi hissetmeyen şekillerden oluşan tasarımlar oldu. Hepimiz bir nesneyle etkileşim kurduğumuz ve bu merak veya şaşkınlık duygusunu hissettiğimiz bir an yaşadık. Bu, insan olmanın gerçekten önemli bir parçası ve her zaman dengelemeye çalıştığımız bir şey. 

Bu şeffaf kulaklık çok konuşulacak! - Resim : 1

Yorumlar
DANİEL DALMAÇYALI ITALIAN 101
HANİ HİÇ BİR ŞEY ÜRETMEYECEKLERDİ. ZATEN KİMİN AKLINA GELDİYSE NOTHİNG DİYE BİR FİRMA KURUP HİÇ BİR ŞEY ÜRETMEMEK. BU ÇOK SAÇMA GELMİŞTİ ZATEN BANA. 🙄🙄🤔🤔
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.