Mobil

Bu telefon ocağa incir ağacı diker: Galaxy Z Fold 3

2021 yılında çıkması beklenen Galaxy Z Fold 3'ün fiyatı şimdiden konuşulmaya başlandı. Modelin Z Fold 2'ye yakın bir fiyat etiketiyle geleceği tahmin ediliyor.

Bu telefon ocağa incir ağacı diker: Galaxy Z Fold 3

Galaxy Z Fold 3'ün çıkmasına daha epey bir süre var. 2021 yılında çıkması beklenen telefonun çıkış tarihi ile alakalı henüz net bir bilgi yok. Ancak modelin fiyatı hakkında tahminler şimdiden ortaya çıkmaya başladı.

Galaxy Z Fold 3'ün tasarımı ve özelliklerini göz önünde bulundurduğumuzda fiyatının epey yüksek olacağını tahmin etmek çok da zor değil. Şirketin de şu anlık fiyat etiketini düşürmek gibi bir çalışması bulunmuyor.

Bu telefon ocağa incir ağacı diker: Galaxy Z Fold 3

Samsung'un hem akıllı telefon hem de tablet deneyimini bir arada sunduğu Galaxy Z serisi katlanabilir telefonlar, bugüne kadar 3 farklı modelle karşımıza çıktı. İlk model Galaxy Z Fold oldu, ardından Galaxy Z Flip ve Z Fold 2 seriye katıldı.

2021 yılında seriye eklenmesini beklediğimiz yeni Galaxy Z Fold 3'ün fiyatı ise hepimizin merak konusu haline geldi. Bu merakımız daha önce yaptığı sızıntı bilgilerle güvenilirliğini kanıtlamış bir kaynak tarafından giderildi.

Paylaşılan bilgilere göre, Galaxy Z Fold 3'ün fiyatının Z Fold 2 ile aynı olması bekleniyor. Z Fold 2'nin şu anki fiyatı ise 19.999 TL. Ancak yeni çıkacak modelin yurt dışındaki fiyatı ve aradaki kur farkı hesaba katıldığında büyük ihtimalle ülkemizde çok daha yüksek bir fiyattan raflarda yerini bulacak.

Bu telefon ocağa incir ağacı diker: Galaxy Z Fold 3 - Resim : 1

Samsung'un hedefleri arasında şimdilik fiyat etiketini düşürmek yer almıyor. Şirket daha çok Galaxy Z Fold 3'te kullanıcılara nasıl daha iyi deneyim sunabilecekleri üzerindeki çalışmalarını sürdürüyor. Ayrıca Samsung'un katlanabilir telefon piyasasında çok fazla rakibi bulunmuyor. Bu sebeple rekabet gücünü arttırmak için yeni modelin fiyatını düşürmesi gerekmiyor.

Yorumlar
misafir
aslinda başlık ulkenin ekonomisi ocagina incir diker olmali!!
Cevapla
Serhat
Güzel telefon da biz anca seyirine bakarız.
Cevapla
yakup
şuda birgerçek ki telefon arıza yaptığında fiyatıda çok tuzlu olacaktır
Cevapla
Evzzzz
Müthiş tasarım
Cevapla
Mustafa
Çıkar çıkmaz alim amk....1700€😆😅😂😂😛😜😝
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.