Bu telefon Samsung’un fişini çekebilir

Katlanabilir akıllı telefon sektörünün tartışmasız lideri Samsung, yeni rakibi karşısında bu kez çok daha fazla zorlanacak.

Bu telefon Samsung’un fişini çekebilir

Motorola'nın katlanabilir telefon pazarında yeni bir adım atacağı konuşuluyor. Geçtiğimiz günlerde internete sızan bir görselle birlikte Motorola'nın Razr 50 Ultra modeli hakkında ilk bilgiler de gelmeye başladı. Yeni model, önceki versiyonu Razr 40 Ultra'ya oldukça benziyor. Telefonun arka yüzünde, yatay kamera düzeni ve bir kapak ekranı bulunuyor. Bu alanda ayrıca Motorola'nın Razr markası da dikkat çekiyor. Telefon açıldığında ise merkezi bir selfie kamerası için delikli bir ana ekran karşımıza çıkıyor.

Razr 50 Ultra, 12GB RAM ve 512GB depolama alanı sunuyor olabilir. Telefonun mavi, turuncu ve yeşil olmak üzere üç farklı renk seçeneği bulunacak. Cihaz, daha önce BIS sertifikası alarak Hindistan'da piyasaya sürüleceği sinyallerini vermişti. Ancak bu yeni katlanabilir telefon hakkında daha fazla detay henüz bilinmiyor.

Bu telefon Samsung’un fişini çekebilir - Resim : 1

Bu telefon Samsung’un fişini çekebilir

Geçen yıl Haziran ayında piyasaya sürülen Razr 40 Ultra modeline kıyasla, yeni modelde büyük bir tasarım değişikliği beklenmiyor. Razr 40 Ultra, 6.9 inç LTPO OLED ana ekranı ve 3.6 inçlik bir kapak ekranı ile dikkat çekmişti. Ayrıca cihazda 12 megapiksel + 13 megapiksel çözünürlüğünde iki arka kamera ve 32 megapiksel çözünürlüğünde bir ön kamera bulunuyordu. Telefon, Snapdragon 8+ Gen 1 SoC tarafından desteklenmekte ve 3,800mAh kapasiteli bir batarya ile 30W kablolı şarj desteği sunmaktaydı.

Motorola'nın Razr serisindeki yeni üyesinin önümüzdeki ay, yani Haziran'da tanıtılması muhtemel. Ancak bu, henüz kesinleşmiş bir bilgi değil. Yeni gelişmeler oldukça bu konuda sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.