Mobil

Bu uygulamayı kullanmak için artık ROOT yetkisi gerekmiyor!

Greenify'e gelen güncelleme ROOT yetkisi derdini ortadan kaldırıyor.

Bu uygulamayı kullanmak için artık ROOT yetkisi gerekmiyor!

Greenify uygulaması size Android cihazınızda yüklü olan ve çalışan uygulamaları size listeliyor ve sizin seçtiğiniz uygulamaları siz kullanmıyorken dondurarak arka planda çalışmasını engelliyor. Siz ne zaman engellediğiniz  uygulamayı tekrar başlatırsanız o zaman uygulamayı tekrar çözerek normal bir şekilde kullanmanızı sağlıyor.

Ancak uygulamayı kullanmak için cihazınızda Root yetkinizin olması gerekiyordu. Greenify'ye gelen yeni güncelleme ile root'suz cihazlarda da çalışabilir hale getirildi. Artık cihazını rootlamaya gerek kalmadan Greenify'i kullanabilirsiniz.

1389802722_img20140115175710.jpg

Greenify'e gelen güncelleme belki root'lu cihazlarda yaptığının aynısını root'suz cihazlarda yapamıyor, ancak giriş ekranınıza eklediği 'hibernate all' kısayolu sayesinde seçtiğiniz tüm uygulamaları uyutmanıza izin veriyor. Böylece örneğin telefonunuzu cebinize koymadan önce belirli programların arka planda çalışmasını engelleyebiliyorsunuz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.