Bütçe dostu 4 kameralı Samsung Galaxy A21 ortaya çıktı!

Samsung orta segmentteki uygun fiyatlı model yelpazesini genişletmeye devam ediyor. İşte 4 kameralı bütçe dostu Galaxy A21 özellikleri ve telefon hakkındaki detaylar.

Bütçe dostu 4 kameralı Samsung Galaxy A21 ortaya çıktı!

Güney Kore’nin önde gelen teknoloji devi Samsung, orta segmentteki model yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Güney Koreli şirketin Galaxy A11 ve A41 modelleri üzerine çalıştığını öğrenmiştik. Şimdi ise teknik özellikleri bazında giriş segmentine hitap eden Galaxy A21 modeli ortaya çıktı.

Bütçe dostu 4 kameralı Samsung Galaxy A21 ortaya çıktı!

Sızdırılan son bilgilere göre Samsung’un giriş segmentine hitap eden yeni modeli Exynos 7904 yonga setinden güç alacak. Sistemini 4GB RAM ile destekleyecek olan model 64GB’lık dahili depolama alanına sahip.

HD+ çözünürlüğünde AMOLED ekranla gelmesi beklenen telefon 4000 mAh kapasitesine sahip ortalama bir bataryadan beslenecek. Infinity – O tasarımıyla gelecek olan modelde dikey olarak konumlandırılmış 4’lü ana kamera modülü yer alacak. Dilerseniz telefonun sızdırılan görseline aşağıdan göz atabilirsiniz.

Bütçe dostu 4 kameralı Samsung Galaxy A21 ortaya çıktı! - Resim : 1

Telefon tasarım olarak gayet hoş olsa da alt çerçevelerin hayli kalın olduğu gözden kaçmıyor. Bu doğrultuda baktığımızda telefonun ekran kasa oranının segmentindeki cihazlara kıyasla daha düşük kaldığını söylemek mümkün.

Henüz kesinleşmiş olmasa da Samsung’un A21 modelini uygun fiyatlı bir etiketle satışa sunacağı tahmin ediliyor. Zaten telefonun özelliklerine baktığımızda da fiyatının çok uçuk olmayacağını söyleyebiliriz.

Tabi ki şunu da hatırlatalım. Samsung Türkiye farklı bir fiyat politikasına sahip. Dolayısıyla dışarıda 100 dolara satılan bir model için bizden 2000 TL isterlerse çok da şaşırmamak gerekiyor. O yüzde bu tarz modellerin dışarıda uygun modellerle tanıtılmış olması sizleri şaşırtmasın. Günün sonunda Samsung modellerinin Türkiye fiyatına bakmak gerekiyor.