Mobil

Büyük skandal! Apple iPhone 12 kutusundan sadece iPhone 12 çıkacak!

Apple büyük bir skandala daha imza atmaya hazırlanıyor. Cupertino merkezli şirket iPhone 12 kutusundan şarj adaptörü ve kulaklığı çıkartabilir.

Büyük skandal! Apple iPhone 12 kutusundan sadece iPhone 12 çıkacak!

Akıllı telefon pazarının öncü isimlerinden biri olan Apple, iPhone 12 ile birlikte skandal bir karara imza atabilir. Apple’a yakınlığı ile tanınan Ming Chi Kuo tarafından aktarılan son bilgilere göre Cupertino merkezli şirket iPhone 12 modellerinde önemli bir karara imza atacak.

Skandal! iPhone 12 kutusundan şarj adaptörü ve kulaklık çıkmayacak!

Bilindiği üzere standart bir iPhone aldığınızda içerisinden şarj adaptörü, lightling kablosu ve earpods kulaklıklar çıkıyor. Lakin bu durum iPhone 12 ile değişebilir.

Son dönemde uygun fiyatlara satılan Android modellerinde kutudan kulaklık çıkmıyor. Malum fiyatlar uygun olduğu için de kulaklığın çıkmaması bizler için büyük bir problem teşkil etmiyordu.

Sonuçta bu telefonlar zaten düşük kar oranlarıyla satıldığı için kutuya kulaklık konulmaması mazur görülebilir.

Lakin Apple gibi ürettiği modellerde iki kata yakın para kazanan bir şirketin kutu içeriğini kısması hayli saçma bir durum

Apple’a yakın isimler şirketin iPhone 12 ile birlikte kutu içeriğinde önemli kısıtlamalara gideceğini belirtiyorlar. Öyle ki alacağınız iPhone 12 kutusundan telefon haricinde hiçbir aksesuar çıkmayacak.

Muhtemelen Apple kullanıcıların eski telefonlarından kalan aksesuarları yeni telefonlarında da kullanabileceğini düşünüyor.

Buna da çevreci bir kılıf uydurarak, çevreyi korumak için böyle bir karar aldıklarını söyleyeceklerdir. Sonuç olarak bu tavır kullanıcıları çok memnun edecek gibi görünmüyor. O kadar para verip yeni bir iPhone alıyorsunuz ve içerisinden bırakın kulaklığı, şarj adaptörü bile çıkmıyor. Yorum sizlerin.

Yorumlar
Sedat
Apple sonun geldi kendi fişini çekiyor
Cevapla
İsmail YÜKSEL
Kutusuz bim poşedinde verseler yine satın alır bu millet.
Cevapla
Berkay
Aynen
İzleyici
Millet yeni bir şey çıkınca meraktan hemen saldırıp alıyor değil şarz adaptörü telefonun kendisi bile çıkmasa Apple diye alır selamlar.
Cevapla
Yyy
Kör mü almasın millet de o zaman. Ne demek eski şarj aletini kullansınlar!! Belki insanlar ilk defa Android'de iPhone'a geçecek
Cevapla
Zeynep
Kimse neyin ne olduğunu bilemez bence bunu söyleyen adam Apple'ın kötülüğünü istiyor ki böyle bir şey diyor neyin ne olduğunu ancak Allah bilir ve Apple
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.