Mobil

Cep telefonunuzla kendinizi muayene edin

Yeni akıllı telefon araçları tedavi tavsiyesinde bulunuyor, kalp atışlarınızı ve kanser teşhisinde de size yardımcı oluyor...


1326928759_3.png


En iyi sağlık uygulaması ödülünü alan Instant Heart Rate uygulaması oldukça yararlı ve doğru ölçümler yapabiliyor. Milyonlarca kişi tarafından yüklenen uygulamayı kullanmak için tek yapmanız gereken parmağınızı kameranın üzerine getirerek 10 saniye beklemek. Android ve iOS işletim sistemine uyarlı uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
Android kullanıcıları; indirmek için Tıklayınız.

iOS kullanıcıları; indirmek için Tıklayınız.1326928653_2.png

SchabelDoesIT'in duyma testi HearingTest4All. Yine iOS işletim sistemli ürünlerde çalışan bu uygulama farklı perdelerde tonlar çalarak kullanıcının duyma potansiyelini ölçüyor. 80 dB üzerindeki sesler sağlığınıza zarar vereceği için ortamdaki sesi de ölçüp size haber verebiliyor.
Uygulamayı yüklemek için Tıklayınız.1326928479_1.png
Mole Measure uygulaması ile cildinizdeki lekelerin fotoğrafını çekip kontrol edebilirsiniz. Böylece herhangi bir değişimi erkenden fark edip buna göre önlem alabilirsiniz. iOS uyumlu bu uygulama sadece iPhone, iPod ve iPad'lerde çalışıyor. Fiyatı ise 4.99 $Uygulamayı yüklemek için Tıklayınız.1326928877_4.png

WebMD uygulamasına semptomları girerek karşılık düşen hastalıkları bulabilir, ambalajını kaydettiğiniz tabletleri tanımlayabilirsiniz. Android ve iOS işletim sistemlerine uyarlı uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.Android kullanıcıları; indirmek için Tıklayınız.

iOS kullanıcıları; indirmek için Tıklayınız.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.