Mobil

Chrome'a beklenen özellik geldi!

Google, iOS platformunda yer alan Chrome uygulamasını güncelledi. Google Chrome'a uzun bir süredir beklenen özellik bu güncelleme ile ekleniyor.

Chrome'a beklenen özellik geldi!

Google, geçtiğimiz günlerde Chrome'un masaüstü sürümünü güncelleyerek resmi olarak Flash Player'a veda etmiş ve öntanımlı oynatıcı olarak tercihini daha stabil, hızlı ve güvenli olan HTML5'ten yana kullanmıştı. Google, şimdi de iOS platformundaki Chrome uygulamasını güncelleyerek, kullanıcılarına yeni özellikler sunuyor.

Google Chrome sürüm 55.0.2883.79 ile; iOS Ana ekranında aşağı veya sağa hızlıca kaydırarak arama yapabilirsiniz. "Ses" veya "gizli" araması yaptığınızda Chrome'u sırasıyla Sesli Arama modunda veya yeni bir gizli sekmede başlatabilirsiniz.

Yoğun istek üzerine "Tüm Yer İşaretleri" isimli klasör Yer İşaretleri görünümünden kaldırıldı. Tüm diğer cihazlarınızın Yer İşaretlerine diğer klasörleri tıklayarak erişebilirsiniz.

Bu yeni özellikleri kullanmak için App Store'dan Chrome uygulamasını güncellemeniz yeterli olacaktır.

iOS için Chrome indir

1481006138_ekran-resmi-2016-12-06-09.34.55.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.