Mobil

Çift kameralı Nokia 8 görüntülendi!

Nokia'nın yeni amiral gemisi Nokia 8'in kamera arayüzü sızdı. Nokia 8'in çift kamera ile geleceği artık kesin.

Çift kameralı Nokia 8 görüntülendi!

Android ile aradığı kanı bulan Nokia, ilk etapta piyasayı tartmak için orta segment telefonlar ile karşımıza çıkmıştı. Android'li Nokia telefonların ilgi görmesinin ardından firma, üst düzey telefonlar üzerine çalışmaya başladı. IFA 2017 etkinliğinde sergilenecek olan üst düzey Nokia 8 telefonu hakkında bugün yeni bilgiler geldi.

Nokia'nın uzun bir süredir Nokia 8 modelinde çift kamera kurulumuna yer vereceği söyleniyordu. Bugün gelen Nokia 8'in çalışır haldeki sızıntıları bu iddiaları doğruladı. Nokia 8'in kamera arayüzünde; arka kamera, ön kamera ve çift kamera opsiyonları yer alıyor.

Nokia 8'in çift arka kamerası RGB ve mono olmak üzere ikiye ayrılacak. İki kamera devreye girdiğinde renk skalası geniş ve alan derinliği olan fotoğraflar çekilebilecek. Carl Zeiss lensler ile gücüne güç katması beklenen Nokia 8, bakalım Türkiye pazarına giriş yapacak mı?

1501828901_nokia-8-camera-2.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.