Mobil

Çoklu kamera özelliği eski nesil iPhone modellerine de gelecek

iPhone 11 Pro modellerinde kullanılabilecek olan çoklu kamera (MultiCam) özelliği iPhone XS ve XR modellerinde de kullanılabilecek.


Geçtiğimiz günlerde tanıtılan iPhone 11 modellerinden Pro ailesinde bulunan çoklu kamera yani MultiCam desteği eski iPhone ve iPad modellerine de geliyor. Sadece iPhone 11 Pro ve iPhone Pro Max modellerinde bulunan aynı anda birden fazla kameranın video kayıt alma özelliği eski nesil iPhone ve iPad modellerine de gelecek.

Çoklu kamera eski nesil iPhone modellerine de gelecek

Bu yeni özellik iPhone 13 ile beraber kullanıma sunuluyor. iPhone 11 Pro ailesinde bulunacak olan bu özellik Filmic Pro uygulaması ile kullanılabiliyor. WWDC etkinliğinde yapılan açıklamalara göre önceki iPhone modellerinden bazıları da bu özelliği destekleyecek. Henüz resmi olarak açıklanmış olmasa da iPhone XS ve XR modelleri ile bazı iPad modelleri de bu özelliği destekleyecek.

19 Eylül'de kullanıma sunulacak olan iOS 13 ile ilgili kesin bilgiler işletim sisteminin kullanıma sunulmasıyla beraber netleşecek.

Yorumlar
Kaan İdo
Iphone 4e gelirmi
Cevapla
yorumcu
samsung gibi ekranida 2 ye bolunse ya.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.