Mobil

Cut the Rope 2 çok yakında cebinizde!

Tüm zamanların en eğlenceli oyunu 2. serisiyle geliyor!


Oyun dünyasının en çok indirilen oyunları arasında olan Cut the Rope, ilk oyununun başarısının ardından 2. oyunuyla kısa bir süre sonra cebinizin dijital raflarındaki yerini almış olacak. Oyunun yeni versiyonu ve karakterler artık daha dinamik olacak. Yeni bulmacalar için gelen haritalar mobil oyun severleri biraz zorlayacak.

Cut The Rope
, 2010 yılında rus bir yazılımcı olan Semyon Vionovtarafından hazırlanmış. Zeptolab firması tarafından geliştirilen, Pixel Lab firması tarafından desteklenen bulmaca oyununda, "Om Nom" isminde kurbağa benzeri yeşil bir canavarı beslemeye çalışıyorsunuz.

1384952138_cuttherope227423.nphd.jpgFizik kurallarının işlediği oyunda canavarınıza besinini ulaştırmak için mesnetlenmiş noktalara bağlı ipler, havada uçuşan baloncuklar ve tüm bu hareketli sistemde kullandığınız cihaza bağlı olarak farenizle ya da parmak hareketinizle ipleri kesmeniz, baloncukları patlatmanız gerekiyor. 25 seviyeden oluşan oyunda her seviyede yeni objeler ve bonus bölümleri yer alıyor.

Android ve iOS için çıkacağı kesinleşen oyunun Windows Phone için ne zaman geleceği henüz belli değil, bu yönde kesin bir açıklama gelmiş değil. Çıkış videosu yayınlanan oyunun hedefi ise oldukça yüksek. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizleri yeni oyunun çıkış videosu ile başbaşa bırakalım, iyi seyirler.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.