Mobil

Motorola, Android 4.4 Kit Kat alacak modellerini duyurdu!

Google destekli Motorola, güncellemelerde çok hızlı!


Tüm dünyanın bir zamanlar çok yakından tanıdığı bir isim var şu sıralarda akıllılar dünyasında. Bu isim geçtiğimiz yıl iflasın eşiğinden Google tarafından kurtulmuştu. Şirket hisselerinin büyük çoğunluğunun yüksek bir rakamla Google tarafından alınması, şirketi dar boğazdan kurtarmış, eski günleri için yeni umut kapıları açmıştı.

2013 yılının başında çıkarmış olduğu Android'li yeni akıllı telefonlarını bir çok ülkede piyasaya süren Motorola, günden güne yükselen bir çizgiye sahip. Google'ın elinin değdiği belli olan Motorola için bu haberimizde Android 4.4 Kit Kat güncellemelerini alacak telefonları duyuracağız.

1384944228_dsc8492-1024largevergemediumlandscape.jpg

Motorola tarafından yapılan resmi duyuruya göre firmanın en yeni amiral gemileri Android 4.4 Kit Kat güncellemelerine kavuşacakken, şirketin önemsediği yıl içinde çıkarmış olduğu diğer telefonlar da Kit Kat güncellemesine sahip olacağa benziyor. Google destekli şirket güncellemeler konusunda diğer firmaların yaşadığı sıkıntıları yaşamıyor, belki de Motorola'yı diğer şirketlerden ileri iten ilk en önemli nedenlerden birisi de budur.

Sözü daha fazla uzatmadan sizleri Motorola'nın Android 4.4 Kit Kat güncellemesi dağıtacağı telefonların listesiyle başbaşa bırakalım.

Bu modeller:

- Motorola Atrix HD

- Motorola Electrify M

- Moto X - Developer Edition

- Droid Razr HD

- Droid Razr Maxx HD

- Droid Razr M

- Droid Razr M - Developer Edition

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.