Mobil

CyanogenMod Tema Vitrini Google Play'de!

Güçlü bir tema yönetici olan uygulama Android arayüzü büyük ölçüde değiştiriyor.

CyanogenMod Tema Vitrini Google Play'de!

Android ekosisteminin önde gelen yazılım ekiplerinden CyanogeMod, geçtiğimiz günlerde ilk olarak OnePlus One akıllı telefonda yer verdikleri güçlü tema yöneticisini kendi yazılımlarına dahil etmiş ve hemen akabinde Google Play'de yayınlayacaklarına dair bir açıklamada bulundu. Şu an birçok ROM geliştiricisi tarafından kullanılarak Android Açık Kaynak Projesi'ne dönüştürüen tema yöneticisi, daha fazla kullanıcının erişebilmesi adına Google Play'de yayınlandı. CyanogenMod ve stok Android tabanlı birçok ROM'a uyumlu olan uygulama ayrıca Trebuchet, Nova ve Go Launcher gibi başlatıcılar tarafından da desteklenmektedir.

1402981060_3.jpg

Yeni tema yöneticisi sayesinde stiller, ikonlar, yazı tipleri, duvar kağıdı, kilit ekran duvar kağıdı, açılış ekran animasyonu ve ses paketleri olmak üzere Android cihazın görünümünde daha kapsamlı değişimler sağlayabilirsiniz. CyanogenMod Tema vitrini uygulamasını buradan indirebilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.