Mobil

Odin işlemcili LG Liger hangi telefonun devam modeli?

Güney Koreli üreticinin geliştirdiği Odin işlemcisi ilk olarak LG-F490L adlı modelde yer alabilir.

Odin işlemcili LG Liger hangi telefonun devam modeli?

Nisan ayında LG Liger adından gizemli bir telefon ortaya çıktı. Güney Koreli üretici tarafından geliştirilen Odin işlemciye sahip olacağı iddia edilen telefona ait yeni bilgiler Twitter cephesinden geldi. LG-F90L kod isimli telefon LG'ye ait Odin işlemcili ilk akıllı telefon olma özelliğini gösterecek olmasından dolayı şirket için önem arz eden bir telefon olarak karşımıza çıkacak. 

LG Liger'in LG G3 Prime olacağı yönünde bazı iddialar ortaya atılmadı değil, ancak Güney Koreli üreticinin söz konusu telefonda Snadragon 805 işlemcisine yer vereceğine kesin gözüyle bakılıyor. Ayrıca kamuoyundaki genel kanı LG'nin Odin isimli işlemciyi, Galaxy F ve diğer amiral gemisi akıllı telefonlarla rekabet edecek yeni bir telefonda test edecek olmasına pek de ihtimal vermiyor.

1402952230_liger.png

Model numarasından anlaşıldığı kadarıyla LG-F90L üst düzey bir akıllı telefon olacak. LG'nin yılın ikinci yarısında G Flex 2 ve Vu 4 modellerin tanıtımlarını gerçekleştireceği göz önüne alındığında, LG-F90L'nin bu iki modelden biri olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.