Mobil

Dört çeşit Galaxy S7 geliyor

Samsung Galaxy S7 dört farklı model olarak geliyor. İşte isimleri ile Galaxy S7'ler!


Bu hafta gelen sızıntı ve 3D tasarımlar ile Samsung’un gelecek amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S7 ve Galaxy S7 Plus’ın tasarımının nasıl olacağına dair fikir sahibi olabildik. Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S Plus muhtemelen 2016’nın ilk çeyreğinde resmen tanıtılacak. Cihazların MWC 2016 öncesinde düzenlenecek olan etkinlik ile tanıtılması bekleniyor.

Galaxy S7 5.1 inç, Galaxy S7 Plus 6 inç ekran boyutuna sahip olacak ve her ikisi de Edge modelleri gibi kavisli bir tasarımla gelmeyecek. Ancak Samsung kavisli tasarımdan vazgeçmiş değil. Şirket Galaxy S7 Edge VE Galaxy S7 Edge Plus adında iki model daha hazırlıyor. Bunu iddia eden kişi ise popüler sızıntı kaynağı @evleaks.

1449847552_samsung-galaxy-s7-s7-plus-s7-edge-and-s7-edge-plus-01.png

@evleaks’ın iddiasına göre şirket Galaxy S7, Galaxy S7 Plus, Galaxy S7 Edge ve Galaxy S7 Edge plus adında dört model hazırlıyor. Hatırlarsanız bugün sizlere sunduğumuz , operatör T-Mobile’ın popüler şirketlerin 2016 planını bir sunumda gösterdiğini belirtmiştik. Bu sunumda Samsung’un 2016 yılı başlarında iki Galaxy modeli ve 2016 ilk yarı sonuna doğru da başka iki Galaxy telefon tanıtacağı görülüyordu.

Şirket muhtemelen, MWC 2016 fuarı kapsamında Galaxy S7 ve Galaxy S7 Plus modellerini tanıtacak ve yılın ortasına doğru da, kavisli modelleri  Galaxy S7 Edge ve Galaxy S7 Edge Plus’ı duyuracak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.