Dünyanın en dayanıklı Android telefonu!

AGM, kutup bataryasına sahip donmaya ve düşmeye dayanımlı dünyanın ilk akıllı telefonunu tanıttı. İşte en dayanıklı telefon AGM Glory!

Dünyanın en dayanıklı Android telefonu!

AGM Glory dünyanın ilk dona, suya, neme dayanıklı akıllı telefonlarını gururla sunuyor. Cihazların Glory G1, Glory G1 SE ve Glory G1 Pro olmak üzere üç versiyonu mevcut.

Üç modelin her birinin kasası IP68 / IP69K standartlarına göre suya ve toza karşı yüksek oranda korunaklı. Ayrıca MIL-STD-810G koruması sayesinde akıllı telefonların darbeye karşı yüksek derecede dayanımı mevcut. Yeni cihazlar Android 11 işletim sistemine sahip.

AGM Glory G1 ve G1 Pro modellerinde 8 GB LPDDR4x RAM ve entegre 256 GB UFS 2.2 flash sürücü bulunuyor. SE sürümü 128 GB depolama alanı ile geliyor. Her üç model de 512 GB'a kadar microSD bellek kartlarını destekliyor.

AGM Glory En Dayanıklı Telefon!

Dünyanın en dayanıklı Android telefonu! - Resim : 1

Akıllı telefon, beşinci nesil hücresel ağlar desteğine sahip bir Qualcomm Snapdragon 480 mobil işlemci ile donatılmış. Cihaz, 16,7 milyon renk görüntülenebilen 6,53 inç LTPS TFT ekrana sahip. Ekran Full HD + çözünürlüğe ve 16MP öne selfie kamerası için kompakt bir su damlası çentiğine sahip.

AGM Glory G1 ve G1 Pro, 20 megapiksel görüntü sensörüne dayanan bir gece görüş kamerası ile donatılmış. AGM Glory G1 Pro, diğer iki modelin aksine, 256 x 192 piksel çözünürlüğe sahip kareleri yakalayabilen bir termal görüntüleyiciye sahip. Cihazda ayrıca bir lazer menzil bulucu da var. SE sürümüne ise yüksek parlaklığa sahip bir el feneri yerleştirilmiş.

Dünyanın en dayanıklı Android telefonu! - Resim : 2

Akıllı telefonlar GPS navigasyon modülü 18W USB-C kablolu şarjı desteği ve 6200 mAh kapasiteli dona dayanıklı bir pil ile geliyor. En iyi iki sürüm kablosuz olarak da şarj edilebiliyor. Üretici, -27 derecelik bir sıcaklıkta akıllı telefonun bir gün çalışabileceğini iddia ediyor. -30 derecede ve -40 derecede pil ömrü sırasıyla 10 saat ve 1 saat.


AGM Glory G1 Pro modeli 836 dolar karşılığında satın alabilirsiniz.
AGM Glory G1 SE ve Glory G1 modellerini ise sırası ile 303 dolar ve 557 dolar karşılığında satın alabilirsiniz.