Mobil

Dünyanın en iyi akıllı telefonu geliyor!

OnePlus firması dünyanyanın en iyi akıllı telefonunu üretecekleri iddiasıyla yola çıktı.


OnePlus şirketi akıllı telefon dünyasını sarsacak bir cihazla geliyor. Bu iddia 'dünyanın en iyi telefonunu' üreteceklerini söyleyen OnePlus şirketinin CEO'su Peter Lau tarafından ortaya atıldı.

1393940164_pete-lau-2.png

Peter Lau daha önce yaptığı açıklamada üretecekleri model ile Apple ve Samsung'un mobil pazarındaki tekeline son vereceklerini söylemişti.  Şimdi ise 'dünyanın en iyi telefonunun' olduğu söylenen cihazın kutusu ve fiyat bilgileri geldi. Evleaks'ın sızdırdığı OnePlus kutusunun yanısıra Peter Lau Google + hesabından soruları yanıtlarken telefonun fiyatının 400 doların altında olacağını söyledi. Firma, üretecekleri telefonun piyasadaki en iyi özelliklere sahip akıllı telefon olacağını iddia ediyor.

1393940188_bhuzhxfceaatok.png

Telefon hakkında henüz resmi bir açıklama yok ancak cihazın  2014'ün ikinci çeyreğinde satışa sunulacağı söyleniyor. Bakalım OnePlus firması bu iddiasını  gerçekleştirebilecek mi? Eğer gerçekleştirirse akıllı telefon piyasasının dengeleri değişebilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.