Mobil

EKG özellikli OPPO Watch ECG Edition tanıtıldı

OPPO Watch akıllı saatin EKG özelliği olan sürümü Watch ECG Edition duyuruldu.

EKG özellikli OPPO Watch ECG Edition tanıtıldı

Geçtiğimiz günlerde Türkiye pazarında da satışa sunulan ve bizim de kutusunu açtığımız OPPO Watch yeni bir sürüme kavuştu. OPPO Watch ECG Edition, normal sürümden farklı olarak EKG yani elektrodiyogram özelliğine sahip. Apple Watch Series 4, 5 ve 6'da bulunan bu özellik ilk kez farklı bir saate de gelmiş oldu.

EKG özellikli OPPO Watch ECG Edition tanıtıldı

46 mm büyüklüğündeki akıllı saat paslanmaz çelik bir malzemeden üretildi. 1.91 inçlik ekranı bulunan saatte bu ekran 402x476 piksel büyüklüğünde. 430 mAh bütünleşik pili bulunan akıllı saat, normal modda 40 saat, düşük güç tüketimi modunda 21 saate kadar kullanım imkanı sunuyor.

Snapdragon 2000 işlemci, 1 GB RAM, 8 GB depolama alanı, GPS ve Wi-Fi ağlara bağlanabilme özelliği bulunan akıllı saat, Çin'de ön sipariş almaya başladı bile. OPPO Watch ECG Edition akıllı saatin Çin fiyatı ise 365 dolar oldu. Bu yeni saatin Türkiye pazarına gelip gelmeyeceği ise bilinmiyor.

Yorumlar
Engin Akkus
Bırakın şu saçmalığı Allah Türk Telekom belasindan kurtarsın bizi,hiçbir halta yaramaz türk telekom
Cevapla
Galip
Aynen
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.