Elinizi çabuk tutun. Samsung Türkiye fiyatları artırıyor!

Samsung Türkiye kısa süre önce tanıttığı Galaxy S20, S20 Plus, S20 Ultra ve Z Flip modellerine zam yapmaya hazırlanıyor. İşte detaylar.

Elinizi çabuk tutun. Samsung Türkiye fiyatları artırıyor!

Akıllı telefon sektörünün önemli isimlerinden biri olan Samsung, kısa süre önce üst segmente hitap eden yeni modellerini tanıtmıştı.

Gerçekleşen etkinlikte Galaxy S20, S20 Plus, S20 Ultra ve Samsung’un yeni katlanabilir ekranlı modeli Galaxy Z Flip, teknoloji tutkunlarının beğenisine sunulmuştu.

Elinizi çabuk tutun. Samsung Türkiye fiyatları artırıyor!

Bu 4 model dünya ile eş zamanlı olarak ülkemizde de satışa sunuldu. Etkinlik akşamı Samsung Türkiye’nin resmi internet adresinden satışa sunulan modellerin fiyatları hayli yüksek bulunmuştu. Hatta Z Flip, 13.499 TL’lik fiyatıyla tepki çekmişti.

Biz bu fiyatları bile yüksek bulurken, Samsung Türkiye bu fiyatların lansman fiyatı olduğunu ve 6 Mart’a kadar geçerli olacağını açıkladı.

Yani başka bir ifadeyle Samsung 6 Mart itibariyle yeni üst segment modellerinin fiyatlarına zam yapacak.

Elinizi çabuk tutun. Samsung Türkiye fiyatları artırıyor! - Resim : 1

6 Mart’ta gelecek olan zam (ya da fiyat güncellemesi) sonrasında Galaxy S20’nin fiyatı 7.799 TL’den 8.299 TL’ye, S20 Ultra fiyatı 11.999 TL’den 12.499 TL’ye, Galaxy Z Flip fiyatı ise 13.499 TL’den 14.499 TL’ye yükselecek.

Bu arada dip not olarak belirtelim. Samsung’un yeni modellerinden Galaxy S20+ ya da S20 Ultra’yı ön sipariş ile satın alırsanız Samsung’un 899TL’den satışa sunacağı Galaxy Buds Plus’a ücretsiz olarak sahip olabileceksiniz.

Eğer bu modellerden birisini alma düşünceniz varsa elinizi çabuk tutup 6 Mart’tan önce satın almanızı tavsiye ederiz.