Mobil

En gerçekçi geniş ekran iPhone 6 konsepti! (Video)

Apple iPhone 6'ya ait bir konsept videonun yanısıra, iPhone 6'nın kasası ve bileşen parçalarına ait olduğu iddia edilen bir video yayınlandı.

En gerçekçi geniş ekran iPhone 6 konsepti! (Video)

Yeni analist raporları ve tedarikçilerden gelen sızıntılar, Apple’ın artık 2014 model akıllı telefonu iPhone 6’da, 4,8 inç panel kullanacağını gösteriyor. Yeni yayınlanan konsept videolar, iPhone 6’nın nasıl görünebileceğine dair fikirler sunuyor.

Konsept videoda cihazda olabilecek özelliklere yer verilmiş. Bunlar arasında, optik görüntü sabitleme teknolojisiyle 8 megapiksel kamera, metal ince gövde gibi özellikler yer alıyor. Büyük ihtimalle parmak izi sensörü Touch ID özelliği yine bu modelde de bulunacak.

1390581328_iphone-5-4s-side-by-side.jpeg

İkinci videonun ise Apple’ın montajcı fabrikasından kaydedilmiş. Videoda görülen kasa ve diğer parçaların iPhone 6’ya ait olduğu iddia ediliyor.

Aşağıda iPhone 6 için hazırlanmış konsept videoyu, sonraki sayfada ise Apple’ın iPhone modellerini ürettiği fabrikasında kaydedildiği iddia edilen videoyu izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.