Mobil

En hızlı tarayıcı: Super Fast Browser!

Oldukça hızlı bir özelliğe sahip olan Web browser Google Play'de ücretsiz olarak kullanıma sunuldu.

En hızlı tarayıcı: Super Fast Browser!

Android  ekosistemi oldukça bol uygulama potansiyeline sahip.Bu uygulamaların en başında da mobil web tarayıcılar geliyor. Web tarayıcıları bazen kullanmadığınız işlevlerle dolu olarak geliyor, internette hızla dolaşmanıza engel olabiliyorlar.

Super Fast Browser ise bu sorunu çözmeyi amaçlıyor. Şişkin bir web tarayıcısını istemediğimiz kadar, tüm özelliklerden yoksun, temel bir web tarayıcısı da çoğumuzun işine yaramayacaktır. Bu durumun farkında olan Super Web Browser, size hem hızlı ve sorunsuz, hem de ihtiyacınız olan en iyi işlevlere sahip bir web tarayıcısı sunuyor.

1387891038_img20131224145127.jpg 

Oldukça basit bir kullanıma sahip olan Super Fast Browser, son derece hızlı ve testimiz sırasında herhangi bir kilitlenmeye rastlamadık. Tarayıcının sunduğu işlevler arasında favoriler, hızlı erişim, sekmeler, tam ekran gezinti, HTML desteği ve fazlası var. Super Fast Browser, isterseniz tarama oturumlarınızı da kaydedebiliyor, bu sayede tarayıcınızı tekrar açtığınızda tüm sekmelerinizi aynı anda açabiliyorsunuz.

 1387891054_img20131224145030.jpg

Tüm sitenin ekran görüntüsünü alma, paylaşma ve indirme yöneticisi, yetenekli tarayıcının özellikleri arasında. Mobil web tarayıcılarında hafiflik ve hız ilk öncelikleriniz ise, Super Fast Browser'ı denemenizi tavsiye ediyoruz.

Uygulamayı yüklemek için:  Google Play Store-Super Fast Browser

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.