Mobil

Yeni Galaxy Gear reklamı ergen ruhlulara sesleniyor!

Yetişkin fakat ergen ruhlu olan kitle de kullanabilir!

Yeni Galaxy Gear reklamı ergen ruhlulara sesleniyor!

Samsung'un akıllı saati Galaxy Gear adındaki akıllı saati ile birlikte elle tutulur global bir akıllı saate kavuşan dünya, giyilebilir teknolojilerde bir adım daha öne gitmiş oldu. Hatırlyacak olursanı Galaxy Note 3 ile birlikte tanıtılan saat yapabildikleriyle kullanıcıları büyülemiş, özellikle iş dünyasının vazgeçilmezleri arasına girmeyi başarmıştı.

6 renk çeşidiyle her tarza uygun bir tasarımla gelen Galaxy Gear'ın satış istatistikleri Samsung'un istediği şekilde seyretmese de yapılan reklam ve harcamalar kötü yöndeki istatistiği değiştirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Messi'nin de oynadığı reklamlara bir yenisi daha eklendi.

1387885064_samsung-galaxy-gear-are-you-geared-up-600-32124.jpg

Yeni reklamda Samsung, ergen ruhlu kitleye de hitap ettiğini açıkca ortaya çıkardı. Bir kızı etkilemek isteyen 2 genç arkadaşın aralarındaki mücadeleye tatlı bir şekilde pencere açan Samsung, Galaxy Gear'ın özelliklerini etkileyici bir şekilde yansıtıyor Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizleri reklam ile baş başa bırakalım, iyi seyirler.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.