Mobil

En iyi kameraya sahip akıllı telefon açıklandı!

Consumer Reports, en iyi kameraya sahip ilk 10 akıllı telefonu açıkladı. İşte ilk sırada yer alan telefon!

En iyi kameraya sahip akıllı telefon iPhone X!

Consumer Reports, en iyi kameraya sahip akıllı telefonlar için Top 10 listesini yayınladı. Bu listeye başlamadan önce Consumer Reports testlerinin çözünürlük, renk doğruluğu, görsel gürültü, fotoğraf ve videoda dinamik aralığı test etmek üzere tasarlandığını belirtmek isteriz.

Apple’ın onuncu yıla özel olarak ürettiği akıllı telefonu iPhone X,  bu listenin başında yer alıyor. Bu modeli iPhone 8  ve iPhone 8 Plus takip ediyor. Consumer Reports’un listenin ikinci sırasında, daha pahalı ve çift kameraya sahip olan iPhone 8 Plus'ın yerine iPhone 8'in yer alması ise oldukça ilginç.

 En iyi kameraya sahip akıllı telefon açıklandı! - Resim : 1

Hem Samsung hem de Apple'ın diğer akıllı telefonlar arasında en iyi performans gösteren çok iyi akıllı telefon kameraları ürettiği biliniyor Ancak, Top 10 listesinin tamamı, yalnızca Apple ile Samsung markasının telefonlarından oluşturulmuş. Sürekli övgü alan Google'ın akıllı telefon Pixel 2'nin HDR+ kamerası ile bu listede yer bulamaması düşündürücü.

Consumer Reports’un En İyi Kameraya Sahip 10 Akıllı Telefon Listesi:

  • Apple iPhone X
  • Apple iPhone 8
  • Apple iPhone 8 Plus
  • Samsung Galaxy S8+
  • Apple iPhone 7
  • Apple iPhone 6S Plus
  • Samsung Galaxy S8
  • Samsung Galaxy Note8
  • Apple iPhone 7 Plus
  • Samsung Galaxy S8 Active
Yorumlar
Yavuz
99 Samsung Galaxy S9 Plus 98 Google Pixel 2 97 Apple iPhone X 97 Huawei Mate 10 Pro 94 Apple iPhone 8 Plus 94 Samsung Galaxy Note 8 92 Apple iPhone 8 90 Google Pixel 90 HTC U11 90 Vivo X20 Plus Çok tanınmış DXOMARK Sitesi sıralaması verilen notlarla daha mantıklı olmuş.
Cevapla
mehmet çelik
aynen daha mantıklı
srdfgjhk
kesinlikle
ümit
Alın size tarafsız liste Dxomark skorları aldıkları puanlar 99 Samsung Galaxy S9 Plus 98 Google Pixel 2 97 Apple iPhone X 97 Huawei Mate 10 Pro 94 Apple iPhone 8 Plus 94 Samsung Galaxy Note 8 92 Apple iPhone 8 90 Google Pixel 90 HTC U11 90 Vivo X20 Plus
Cevapla
ümit
Tipik apple reklamı gayet taraflı bir liste olmuş. Tarafsız inceleme isteyenler Doxomark a baksınlar
Cevapla
smart
google pıxel nerde huaweı mate 10 pro nerde asrı sacma bır lıste
Cevapla
Yılmaz
Bence bu sonuçlarda şaibe var..en iyi kamera açık ara pixel 2 de ama bu listeye girememiş bile..hep apple ile doldurmuşlar listeyi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.