Mobil

En ucuz iPhone modeli hakkında yeni detaylar ortaya çıktı

Apple'ın bir sonraki telefonu iPhone SE hakkında detaylar gün geçtikçe netleşiyor.

En ucuz iPhone modeli hakkında yeni detaylar ortaya çıktı

Apple'ın bir sonraki cihazı iPhone SE hakkında detaylar gelmeye devam ediyor. Cihazın özellikleri şimdiden ortaya çıkmaya başladı. Bugün gelen raporlara göre iPhone SE, iPhone 8'in 4.7 inç LCD tabanını koruyacak. Ayrıca cihaz  piyasaya sürüldüğünde 5G özelliğine de sahip olacak.

Bu rapor, endüstrinin içinden bir isim olan Ross Young'dan geldi. Geçmişte ortaya çıkan bazı raporlar da çürütülmüş oldu. Görünüşe göre, bir sonraki iPhone SE, iPhone XR tasarımını ve LCD boyutunu benimsemeyecek.. Daha önce bu yönde bir söylenti çıkmış olsa da son raporla bu da çürütülmüş oldu.

Apple'ın yeni telefonu iPhone SE için tarih verildi

Bir sonraki SE modeline 5G eklemek, en ucuz iPhone hattına mevcut en yüksek ağ hızlarını sağlayacak. Böylece cihaz büyük olasılıkla Apple tüketicileri arasında popüler olacak. iPhone SE'nin 2024'te çentik yerine delikli 5,7-6,1 inç LCD ekranla 4.7 inçlik küçük boyutunu aşması bekleniyor.

Siz Apple'ın yeni modeli hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bize bildirmeyi unutmayın.

Yorumlar
Ahmet
Yeni çerçevede gelirse üst modellere talep azalır
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.