Mobil

ePad ve kırmızı iPhone X gerçek olsa nasıl görünürdü?

Konsept tasarımcısı Martin Hajek, bu sefer de karşımıza Apple ePad ve kırmızı iPhone X konseptleri ile çıktı. Bakalım ePad ve kırmızı iPhone X gerçek olsa nasıl görünürdü?

İşte Apple ePad ve iPhone X Product RED konseptleri!

Apple, geçtiğimiz günlerde 27 Mart tarihine bir etkinlik düzenleyeceğini açıklamıştı. Bu etkinlikte yeni iPad modellerinin yanı sıra, iPhone X'un yeni bir renginin daha tanıtılması bekleniyor.

Eğitim odaklı bir etkinlik olacağı için Apple Pencil destekli uygun fiyatlı iPad'in tanıtılma ihtimali çok yüksek görünüyor. Ayrıca Cupertinolu devin geçtiğimiz yılın aynı döneminde kırmızı iPhone 7'yi tanıttığını göz önünde bulundurursak; bu yıl da iPhone X'un yeni bir rengini tanıtma ihtmalinin çok yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

Product RED kapsamında kırmızı renk seçeneğine sahip olması beklenen iPhone X ve eğitim odaklı iPad için ünlü konsept tasarımcısı Martin Hajek yeni konseptlerini yayınladı.

Yeni konseptlerini ePad ve Red iPhone X olarak isimlendiren Martin Hajek'in çalışmalarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

ePad ve kırmızı iPhone X gerçek olsa nasıl görünürdü? - Resim : 1

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.