Mobil

Erkek arkadaşlarını kandırdı, 20 adet iPhone 7 ile ev aldı!

Çin'de bir kadın tam 20 erkek arkadaşından iPhone 7 istedi. Çinli kadın hediye gelen iPhone 7'leri satarak kendine ev aldığını açıkladı. İşte detaylar!

Erkek arkadaşlarını kandırdı, 20 adet iPhone 7 ile ev aldı!

Çin'de akıl almaz bir olay daha gerçekleşti. Çin'de yaşayan Proud Qiaoba isimli kadın, tam 20 erkek arkadaşından kendisine iPhone 7 hediye etmesi için istekde bulundu. Kadının erkek arkadaşları bu ricayı kırmayıp kadına iPhone 7 hediye etmeye başladı. Tam 20 adet iPhone 7'ye sahip olan Proud Qiaoba, bunları kullanmak yerine en mantıklı olan şeyi yaptı ve telefonları sattı!

iPhone 7'leri satıp ev aldı!

Proud Qiaoba, 20 adet iPhone 7'yi nakite dönüştürdü ve toplamda 14.000 euro topladı. Yaklaşık 110 bin Çin Yuan'ı eden bu para ile kadın kendine Çin'de ev satın aldı. Hui Shou Bao sitesi üzerinden telefonları satan Proud Qiaoba, Çin'de yaşam şartlarının ne kadar zor olduğunu bir kez daha gözler önüne sermiş oldu.

Türkiye fiyatları ile kabataslak bir hesap yaparsak 20 adet iPhone 7 toplamda 65 bin TL yapıyor. Bu fiyatlara Türkiye'de ev bulmak neredeyse imkansız..

1477895147_iphone-7.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.