Mobil

Facebook Home kaç defa indirildi!

Ana sayfa uygulaması rekor indirme sayısına ulaşırken, kullanıcı yorumları uygulamanın pekte benimsenmediğini ortaya koyuyor.

Facebook Home kaç defa indirildi!

Facabook Home (Facebook Ana Sayfası) indirme sayısında 500 bin rakamına ulaştı. 12 Nisan’da ilk olarak Amerika’da Play Store’da yer alan ana sayfası uygulaması, 16 Nisan’da dünya genelinde indirilmeye başlandı.

İndirilme sayısı dikkate alındığında Facebook Home'un ne kadar popüler olduğu ortaya çıkabilir, ancak uygulamayı indirdikten 5 dakika sonra kaldırılanlar da azımsanmayacak kadar fazla. Tabi uygulama yüklendiğinde indirilme istatistiği artmaya devam ediyor.
1366606278_facebook-home.jpg

Play Store’da yapılan yorumlardan uygulamanın kullanıcılar tarafından neden kaldırıldığına dair detaylar bulabilirsiniz. 500 bin indirmenin yanı sıra 11.000'den fazla yorum yapılırken, Facebook Home için yapılan oylama ortalaması ise 2.2 gibi oldukça düşük bir değerde.

Facebook’un çiçeği burnunda uygulaması süreç içerisinde gelen eleştiriler paralelinde güncellenecektir. Bu sayede Facebook kullanıcı dostu basit bir deneyim sunmayı amaçlayacak. Facebook Home hali hazırda HTC One, One X, One X+, Galaxy S III, Galaxy Note II ve Galaxy S4 tarafından desteklenmektedir. Uygulamanın kısa süre içerisinde tüm Android platformu için kullanılabilir hale getirilmesi bekleniyor.

Yorumlar
haci
indirdim 2 dk sonra sildim
Cevapla
osman
Indirip kurdum sadece 2 dakika sabrede bildim kötü cok kullanisli değil
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.