Mobil

Facebook Home, tabletlere geliyor!

İlk aşamada telefonlar için uyarlanan Facebook Home, kısa süre içerisinde tabletlere de uyarlanacak.

Facebook Home, tabletlere geliyor!

Geçtiğimiz günlerde resmiyet kazanan Facebook telefonu HTC First ve Facebook Home 12 Nisan’da kullanıcıların beğenisine sunulacak. Facebook Home uygulaması ilk aşamada Galaxy S4, Galaxy S3, Galaxy Note 2, HTC One ve HTC One X + tarafından desteklenecek. Mark Zuckerberg’in ifadelerinden yola çıkarak, uygulamanın kısa süre içerisinde birçok Android telefona ulaştırılması hedefleniyor.
1365397510_adsiz.png

Hayatımızın vazgeçilmezlerinden biri olan Facebook’u tek bir uygulama altında kapsamlı olarak sunan Facebook Home; sohbet, mesajlaşma, etkinlikler gibi Facebook’ta yer alan detayları daha kapsamlı ve kullanıcı dostu yeni bir arayüzle sunmaktadır.

Facebook Home, 12 Nisan’dan itibaren Play Store’dan indirilebilecek durumda olacak. İlk aşamada telefonlarla uyumlu olan uygulamanın yapılan açıklamalara göre birkaç ay içerisinde tabletlere de uyarlanacağı bildirildi. Facebook Home’un daha büyük ekranlarda kullanılacak olması elbette birçok noktada avantaj sağlayacaktır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.