Mobil

Facebook + Twitter + Instagram + Foursquare birleşirse?: Banjo

Bu uygulama ile birlikte tanıdıklarınızın yerini tespit edip, onlarla iletişim halinde olabilirsiniz!

Facebook + Twitter + Instagram + Foursquare birleşirse?: Banjo

Mobil cihazlarımızla birlikte hayatımız artık daha eğlenceli ve daha kolay bir boyutta. Yanımızdan hiç ayırmadığımız mobil cihazların içindeki uygulamalar sahiplerinin her zaman ilgisini çekmiş, eğlenceli vakit geçirmelerine sebep olmuştur. Özellikle son zamanlarda meşhur olan sosyal ağ uygulamalarının fotoğraflı hali Instagram gibi.

Bugün sizlere bahsedeceğimiz uygulamanın adı Banjo. Arkadaşlarınızla trend bir mekana gittiniz, hemen Foursquare'e girip, check-in oluyorsunuz. Bu sırada Facebook'a giriş yapıp durum güncellemesi yapmayı ihmal etmiyorsunuz. Yemekleriniz geldi, müthiş görünüyorlar, hemen Instagram'a girip fotoğrafını paylaşıyorsunuz, ''Hmm, enfes!'' Hesabı öderken öyle komik bir şey oluyor ki, Twitter'a bunu yazmazsanız ölürsünüz! Aslında, kısacası, telefon elinizde her yere yetişmeye çalışıp kendinizi yoruyor, bununla beraber telefonun da şarjını katlediyorsunuz…

1336827323_slide4.png

iPhone ve Android için ücretsiz olarak yüklenebilen bu uygulamayı kullanmak bir o kadar kolay. Uygulamayı kullanmak için öncelikle
Facebook, instagram, Twitter, Foursquare hesaplarınızı senkronize etmeniz gerekiyor, daha sonra tüm bu hesapları aynı anda kolayca takip edebilmenizi sağlıyor.Uygulamanın yeni olması haliyle kullanan kişilerin de az olmasına sebep oluyor.

Apple Store - Banjo

Google Play Store - Banjo

Bir sonraki konumuz, Günün Android Uygulaması bölümüdür, Banjo uygulaması tanıtılacaktır!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.