Mobil

FIFA 16 Ultimate Team! APK indir

FIFA 16 Ultimate Team APK olarak nasıl indirilir ve nasıl yüklenir?

FIFA 16 Ultimate Team! APK indir

Bildiğiniz gibi EA dün itibari ile FIFA 16 Ultimate Team oyununun son serisini Android ve iOS için yayınladı. Ancak birçok Android kullanıcısı EA'nın belirttiği gibi Android sürümü 4.4 ve üzeri sürüme sahip olmasına olmasına rağmen Google Play Store'da uyumsuzluk nedeniyle FIFA 16'yı cihazlarına indiremiyor. Bu sorunun önüne geçmenin aslında bir yolu var o da APK dosya yüklemek. Android işletim sistemli cihazınıza aşağıdaki bağlantıda verdiğimiz linkteki 28 MB'lık APK dosyasını indirdikten sonra telefonununuz oyunun çalışması için gereken 1,3 GB'lık OBB dosyası otomatik olarak yüklenmeye başlayacaktır.

FIFA 16 Ultimate Team APK dosyasını indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Öte yandan eğer data dosyaları yüklenirken “Download failed because uou may not have purchased this app” şeklinde hata alıyorsanız aşağıdaki yönergeleri uygulayın.

●Hata ekranı arka planda açık iken Ayarlar>Uygulamalar kısmından FIFA 16 UT içerisinden Durdurmaya Zorla ve Önbelleği Temizle simgelerine dokunun.
●Ardından bir dosya yöneticisi uygulaması ile telefonunuzun belleğinden sdcard/Android/ dizinine gidin.
●Dizin içerisindeki com.ea.g.fifaworld dizinini sdcard/Android/Obb içerisine taşıyın.

Bu arada Android cihazınıza APK dosyası yükleyebilmek için Ayarlar/Güvenlik bölümüne gidip "Bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemeye izin ver" seçeneğini aktif etmeniz gerektiğini hatırlatalım.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.