Mobil

Floating Toucher ile telefon ekranınıza kısa yollar ekleyin!

Android'li cihazınızın ana ekranına kısa yollar ekleyebileceğiniz mükemmel bir uygulama.

Floating Toucher ile telefon ekranınıza kısa yollar ekleyin!

Android akıllı telefon ve tabletinizi kullanırken bazı kısayolların çok zor yerlerde olduğunu düşünüyorsanız ve erişmek istediğiniz araçlara daha kolay bir şekilde ulaşabilmek için bir yöntem arıyorsanız Floating Toucher uygulaması sizin için hazırlanmış bir araç. Uygulamanın diğer uygulamalar ile çakışmaması ve ekranın üzerinde ek bir katman olarak yer alması ise çok güzel düşünülmüş bir ayrıntı. Floating Toucher'ın tuşuna dokunduğunuzda ekranınızın ortasında içinde kısayolların yer aldığı bir silindir beliriyor. Ortadaki tuşu kullanarak bu kısayollara seçeceğiniz uygulamaları ya da özellikleri atayabiliyorsunuz.

1382445641_img20131022154228.jpg

 FLOATİNG TOUCHER ÖZELLİKLERİ

●Açık bellek

●Geri / Home tuşu (Root gerekli)

●Favori uygulamalar

●Son uygulamalar

●Sistem anahtarları

●Ekran parlaklığı

●Halka modu

●Bluetooth

●Wifi

●GPS

●APN (Mobil şebeke)

●Ekran Döndürme/Dikey modda sabitleme

●El feneri

●Uçak modu

Ücretsiz sürümde sadece tek bir ekran ve uygulama tarafından belirlenmiş bir klasör kısayolu yer almakta. Gerekli özellikleri satın aldığınızda sağa ya da sola sürükleyerek erişebileceğiniz ekranların sayısı üçe çıkıyor. Ayrıca klasör oluşturma özelliğini aldığınızda istediğiniz kısayolları klasörler içine yerleştirerek ihtiyaç duymayacağınız kadar çok işlevi Floating Toucher’a ekleyebilirsiniz.

1382445886_img20131022154149.jpg

DİPNOT:Uygulamayı kaldırmak isterseniz İlk olarak,"Sistem ayarları" >Güvenlik ayarları">"Cihaz yöneticileri">"Floating Toucher" kısmını devre dışı bırakın ve daha sonra normal bir şekilde Floating Toucher'ı kaldırın.

Böyle bir uygulamaya ihtiyacınız var ise aşağıdan cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

Google Play Store-Floating Toucher

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.