Mobil

Galaxy A8+ (2018) canlı görüntülendi

Samsung Galaxy A8+ (2018) adı ile bir akıllı telefon kameralara poz verdi.


Son zamanlarda, Samsung'un Galaxy A serisinin tasarımını tamamen yenilemeyi planladığını öne süren söylentiler dolaşıyor. Yeni 2018 Galaxy A serisinde bulunan cihazların çoğunu etkileyen başlıca değişikliklerden biri ana menü düğmesinin kaldırılması. 

Aynı zamanda, orta ve üst düzey akıllı telefon arayan kullanıcılara daha cazip hale getirmek için tasarlanan sonsuzluk ekran tasarımına sahip olacaklar. Çerçeve tasarımı ve ana menü düğmesinin çıkartılması, Galaxy A serisini bu açıdan bakıldığında Samsung'un Galaxy S amiral gemilerine daha da yakınlaştıracak. 

Samsung'un çok yakında çıkarmayı planladığını bildiğimiz telefonlardan bir tanesi de Galaxy A7 (2018). Telefonun birkaç fotoğrafı (Samsung SM-730 olarak da bilinir), Çin ana sosyal ağ olan Weibo'da ortaya çıktı.

1512367378_samsung-galaxy-a8.jpg

Sızdırılan canlı resimler, daha önce beklediğimiz gibi Samsung Galaxy A7 (2018) olarak piyasaya çıkacak oldukça iyi görünümlü bir telefon gösteriyor. Resimlerden biri telefonun adının aslında Galaxy A8+ (2018) olduğunu ortaya koyuyor ve ayrıca standart bir Galaxy A8 (2018) olacağına inanıyoruz. 

En-boy oranı onaylanamamasına rağmen Infinity Ekrana sahip olduğu görülebiliyor.  Önümüzdeki sene başlatılacak Galaxy modellerinin birçoğu, 18:5: 9 ekranlara sahip Samsung'un amiral gemilerinin aksine, 18:9 ekranlara sahip olacak. 

1512367496_samsung-galaxy-a8-1.jpg

Ne yazık ki, telefonun arka yüzüne ait görüntü yok, bu nedenle Samsung'un Galaxy A8+ (2018) üzerinde çift ​​kamera ayarı kullanıp kullanmayacağını göremiyoruz. Bu yeni telefonların bir veya iki ay içinde tanıtılması bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.