Mobil

Galaxy Buds Plus özellikleri ve fiyatı belli oldu!

Samsung tarafından 11 Şubat tarihinde gerçekleştirilen Unpacked 2020 etkinliğinde tanıtılan Galaxy Buds Plus bluetooth kulaklık modelinin özellikleri ve fiyatı belli oldu.

Galaxy Buds Plus özellikleri ve fiyatı belli oldu!

Teknoloji devi Samsung tarafından 11 Şubat tarihinde gerçekleştirilen Unpacked 2020 etkinliğinde tanıtılan ürünler arasında yer alan  Galaxy Buds Plus bluetooth kulaklık modelinin özellikleri ve fiyatı belli oldu.

Galaxy Buds Plus özellikleri ve fiyatı belli oldu!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung tarafından 11 Şubat tarihinde gerçekleştirilen Unpacked 2020 etkinliğinde şirket teknoloji dünyasının merakla beklediği Galaxy S20 serisi ve Galaxy Z Flip akıllı telefon modelleri ile birlikte Galaxy Buds Plus isimli yeni bluetooth kulaklığını da tanıttı. Galaxy S20, Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra isimli akıllı telefonlarının tanıtımını Unpacked 2020 etkinliğinde gerçekleştiren Samsung etkinlik kapsamında tanıttığı ürünler arasında bir de bluetooth kulaklık yer alıyor. Galaxy Buds Plus isimli yeni tanıtılan bluetooth kulaklık modelinin özellikleri ve fiyatı belli oldu.

Teknoloji devi Samsung, Galaxy Buds isimli bluetooth kulaklık modelinden sonra daha fazla geliştirilmiş versiyonu olan Galaxy Buds Plus ile kullanıcıların karşısına çıktı. 11 Şubat tarihinde Galaxy S20 ailesi ile birlikte tanıtılan yeni bluetooth kulaklık modelinin, Galaxy Buds modelinde kullanıcılardan gelen geri bildirimlerde özellikle şarj konusunda yaşanan şikayetleri durdurmak isteyen Samsung yeni modeli Galaxy Buds Plus ile batarya ömrü konusunda önceki versiyona göre iki kat daha fazla batarya ömrü sunuyor.

Birden fazla cihazla bağlantı kurabilme özelliğine sahip olan Galaxy Buds Plus, tasarım olarak Galaxy Buds modeline çok benziyor. Şarj kutusunun kapasitesi 270 mAh olan Galaxy Buds Plus modeli 85 mAh kapasiteli batarya ile kullanıcılara sunulacak. Hızlı şarj özelliği ile 3 dakika şarj süresi ile 60 dakika kullanım sunabilen Galaxy Buds Plus tek başına 11 saat, şarj kutusu ile 22 saat müzik dinleme olanağını kullanıcılara sunuyor. Telefon görüşmelerinde tek başına 7.5 saat ve şarj kutusu ile 15 saat kullanım sunan yeni bluetooth kulaklık modeli gürültü engelleme teknolojisine de sahip.

Galaxy Buds Plus fiyatı ne kadar olacak?

Bluetooth 5 özelliği sayesinde birden fazla cihazla kolay bir şekilde bağlantı kurabilen yeni bluetooth kulaklık modeli Galaxy Buds Plus, birden fazla mikrofonu sayesinde hem sesinizin karşı tarafa daha net bir şekilde iletilmesi, hem de daha iyi bir gürültü engelleme özelliğini kullanıcılara sunuyor.

Galaxy Buds Plus özellikleri ve fiyatı belli oldu! - Resim : 1

Özellikle telefon görüşmeleri söz konusu olduğunda bir önceki modele kıyasla daha başarılı bir kulaklık modeli olan Galaxy Buds Plus modeli 14 Şubat tarihinde 149 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Samsung'un açıkladığı kampanyaya göre Galaxy S20+ veya S20 Ultra için ön siparişte bulunan kullanıcılar, Galaxy Buds Plus bluetooth kulaklık modeline ücretsiz sahip olabilecekler.

Yorumlar
Erdi
Ya arkadaş ne fiyatı ne politikası! Kur+vergi etkisini anlamakta güçlük çekiyorsanız biraz ekonomi okuyun. Bunun fiyat politikasıyla alakası yok. Samsung diğer ülkelerde 149 dolar iken niye bizde 100 dolara veya daha aşağısına satsın? Adama ne ki kurdan vergiden...
Cevapla
Kral
Bence bu sefer olmuş. En kısa zamanda almayı düşünüyorum
Cevapla
💠Gakko💠
Samsung yanlış fiyat politikası ile piyasada ciddi kayıplara uğrayacak göziki
Cevapla
,,,
Senin Türkçe ni yesinler gakko kamil
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.