Mobil

Galaxy Gear Fit başka Android cihazlar ile nasıl eşleştirilir? [Videolu Anlatım]

Samsung'un giyilebilir teknolojiler ürünlerinden Galaxy Gear Fit nasıl optimizasyon yapılır? Videolu anlatım

Galaxy Gear Fit başka Android cihazlar ile nasıl eşleştirilir? [Videolu Anlatım]

Samsung'uın Galaxy S5 ve GAlaxy Gear 2 ile birlikte tanıttığı Galaxy Gear Fit özellikle sporcular için geliştirlmiş bir ürün olarak dikkat çeksede bu ürünün sadece sporcular için yapıldığını söylemek yanlış olacaktır. 

Dünya Mobil Kongresi 2014'te tanıtılan bu ürün fuarın en innovatif ürünü seçilerek teknoloji severelrde oldukça büyük bir merak uyandırmıştı. Kavisli OLED ekranı ile telefonunuza gelen ve sizin görmek istediğiniz her bildiriyi bu banttan takip edebilmeniz mümkün olmakta. 

1397489594_samsung-galaxy-gear-fit-sam-gfitb-j2.jpg

Oldukça güzel bir teknolojik aksesuar olan Galaxy Gear Fit 200 € yurtdışı fiyatıyla ise ülkemiz kullanıcıları için biraz pahalı görünmekte. Bu ürünün Bluetooth 4.0 destekli tüm cihazlarla eşlenmesi mümkün. Aşağıdaki videoda Galaxy Gear Fit ile HTC One M8 telefonun nasıl eşleştirildiğini görebilirsiniz. Adım sayma ve kalp hızı okuma sensörleri ile donatılmış Galaxy Gear Fit ürününün yaşlılar için birebir olduğunu da buradan belirtmek gerekir diye düşünüyorum.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.