Mobil

Galaxy Gear ilk güncellemesine kavuştu

Samsung yeni güncelleme ile kullanıcı deneyimi bir adım daha ileri taşıyor.


Samsung'un ilk akıllı saat tecrübesi olan Galaxy Gear, ağustos sonunda Galaxy Note 3 ile birlikte tanıtılmıştı. Fiyatı, şarj süresi ve özellikleri itibariyle eleştirilerin hedefinde olan Galaxy Gear kısa süre içerisinde 799 liralık fiyatıyla tüketicilerin beğenisine sunulacak. 

Galaxy Gear'in en çok eleştiri alan özelliklerinin başında yeterli bir uyarı görüntüleme özelliğine sahip olmaması gösteriliyordu. Üçüncü parti uygulamalarla bu özellik geliştirilse de, Samsung yayınladığı güncelleme ile söz konusu desteği resmi olarak akıllı saate dahil etti.

1384683686_20131115175542.jpg

Galaxy Gear yeni güncelleme ile birlikte eşleştirildiği cihazdaki tüm uyarıları ekranına taşıyacak. Samsung ayrıca akıllı saatin yazılımında da bazı iyileştirmeler sunuyor. Güncelleme kapsamında sunulan yeniliklerie sahip olmak içinse Samsung App Store'daki Galaxy Gear Manager uygulamasının yeni versiyonunun yüklenmesi gerekiyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.