Mobil

Galaxy kullanıcılarına ücretsiz Jay-Z albümü!

Samsung, geçtiğimiz günlerde ünlü hip hop sanatçısı ile gerçekleştirdiği anlaşma gereği bazı Galaxy kullanıcılarına ücretsiz albüm dağıtacak.

Galaxy kullanıcılarına ücretsiz Jay-Z albümü!

Galaxy S ve Note serisinde elde ettiği rekor satışlarda izlediği reklam ve satış politikasının önemli derecede etkisini gören Samsung, bu noktada gerçekleştirdiği çalışmaları aralıksız sürdürüyor. Amerika’nın önemli hip hop sanatçılarından Jay-Z ile ay başında bir anlaşma yapılmış ve Samsung yapılan anlaşma neticesinde sanatçıya 20 milyon dolar ödeme gerçekleştirmişti. Söz konusu anlaşmanın detayları hakkında ilk açıklama NBA final maçı esnasında yayınlanan bir reklam filminde ortaya çıktı.

Jay-Z’nin 7 Temmuz’da satışa sunulacak “Magna Carta Holy Grail” adlı albümü bir milyon Galaxy S4, Galaxy S III ve Note II kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulacak. Söz konusu albüme sahip olmak için 25 Haziran’da kullanıcıların Magna Carta adlı uygulamayı Play Store’dan indirmesi gerekecek. Uygulamada kampanyaya dair bilgilerin yanı sıra albüm hakkında da detaylar aktarılacak. 4 Temmuz’dan itibaren ise telefon kullanıcıları albümü ücretsiz olarak telefonlarına indirebilecek. Kampanyanın ülkemizdeki geçerliliği henüz net olarak bilinmiyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.